סלע ופאר בשלב הבא, רודיק לא

ניצחונות חלקים לדודי סלע ולשחר פאר אליפות ארצות הברית הפתוחה. דודי סלע ניצח בשלוש מערכות את הבלגי חאבייר מליסה, בעוד שחר פאר לא התקשתה וניצחה בשתי מערכות את הצרפתית פאולינה פרמנטייר. אנדי רודיק הודח

יום חמישי 02 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORW
 לילה מצוין לטניסאים הישראלים בטורניר ארצות הברית הפתەחה, כשדודי סלע ושחר פאר העפילו לסיבוב הבא. סלע, לסיבוב השני אצל הגברים, פאר לשלישי אצל הנשים.

דודי סלע העפיל לשלב הבא לאחר ניצחון 6:7, 5:7, 2:6. סלע כבר היה בפיגור של 2:5 במערכה הראשונה אך קאמבק אדיר של הישראלי שלא ויתר על המערכה הוביל לשובר ߩוויון אותו ניצח סלע בצורה חלקה של 0:7. גם המערכה השניה היתה צמודה והגיעה לשוויון 5:5. אז העביר הישראלי הילוך, שבר וניצח את המערכה. הבלגי, ככל הנראה, נשבר ואת המערכה השניה סלע לקח בצורה קלה יותר והעפיל לשלב הבא.

גם לשחר פאר היה משחק קל כאשר ניߦחה במשחק שנמשך כארבעים דקות את פאולינה פרמנטייר הצרפתית 2:6, 3:6. 

פאר פתחה מצוין את המשחק וכבר בהתחלה הצליחה לשבור כדי להשיג יתרון משמעותי. הצרפתיה לא חזרה ופאר ניצחה בקלות את המערכה. את המערכה השניה פתחה שוב פאר עם שבירה והיתה ביתרון 0:2. אז נכנסה פאר לאופוריה לא ברורה והפסידה את שלושת המשחקונים, מה שהוביל אותה לפיגור 2:3 במערכה. אז חזרה פאר ובגדול וניצחה את כל ארבעת המשחקונים האחרונים כדי להשיג ניצחון קליל ולהתכונן לשלב הבא בתחרות.

הפתעה גדולה נרשמה במשחק שנעל את משחקי היום כאשר אנדי רודיק, המדורג תשיעי בטורניר, הודח בארבע מערכות על ידי ינקו טיפסרביץ' הסרבי. רודיק פתחה את המשחק דווקא בצורה טובה כאשר ניצחה את המערכה הראשונה בתוצאה 3:6. אך אז הפגין הסרבי יכולת מצויינת מולה לא עמד רודיק. הסרבי ניצח את שלושת המערכות הבאות ۑתוצאה 5:7, 3:6, 6:7.

תגובות

טלספורט בפייסבוק