בניון: הכי חשוב זה הנקודות

מוקדמות יורו 2012: כובש השלושער בניצחון של ישראל על מלטה, הקפטן יוסי בניון אמר: "היינו רגועים בחדר ההלבשה". שוער נבחרת ישראל, דודו אוואט: &quoʹ;הם שיחקו טוב ואף כבשו. יהיה קשה מול גיאורגיה". פרננדס: "יש עוד הרבה בעיות"

יום חמישי 02 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 לא יכולת גדולה ואפילו דלה של מרבית השחקנים, אבל ניצחון 1:3 ושלוש נקודות מול נבחרת מלטה, סידרה לישראל פתיחה מוצלחת בקמפיין היורו. יוסי בניון בלט במיוחד כאשר השיא היה שלושער נהדר לקשר צ'לסי האנגלית. 


מאמן הנבחרת, לואיס פרננדס, היה רגוע: "מאז המשחקים שלנו בדרום אמריקה ראיתי שיש לנו עӕד הרבה בעיות. הצלחנו לפתור חלק מהן. עכשיו אתם מבינים למה אמרתי שיהיה משחק קשה. אנחנו לא ברזיל ואל תצפו מאיתנו להצגות בכל משחק. מה שכן, ידעתי בדיוק למה בניון מסוגל. הוא המנהיג של הדור הזה"

כוכב הערב, יוסי בניון: "עשיߠו את העבודה, שלטנו מהפתיחה. הבקענו שער מוקדם. אחרי השער נרדמנו, וקיבלנו גול מכלום. היינו רגועים בחדר ההלבשה. הכי חשוב זה השלוש נקודות לפתוח את הקמפיין".

שוער מאיורקה ונבחרת ישראל, דודו אוואט אמר בסיום: "מלטה שיחקה Әוב, בהזדמנות היחידה שלהם הם כבשו. הלך לנו קשה במחצית הראשונה ובשנייה זה היה יותר קל. 

לקראת המשחק הבא, התייחס השוער לזהות היריבה: "משחקי חוץ תמיד משחקים קשים. גיאורגיה נבחרת חזקה ועוד בבית שלה. גם שם נצטרך לעשות את העבודה. תמיר כהן ۩יחק טוב, ההגנה תפקדה מצויין. אנחנו מאוד מאוד מרוצים מלואיס פרננדס והעבודה איתו".

על היכולת של יוסי בניון: "יוסי זה יוסי, הוא עשה משחק מדהים. אנחנו מנצחים כנבחרת ומפסידים כנבחרת. האווירה כאן יוצאת מהכלל".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק