קצורין: יש לי אג'נדה מסודרת

מנהל העל באגף המקצועי בכדורסל, מולי קצורין הביע את דרכו בפני הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל: "יש בנבחרות יותר קלעים מכל נבחרת אחרת. צריך יותר שחקני פנים גבוהים"

יום חמישי 02 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

אין ספק כי הקיץ האחרון היה תענוג עבור הכדורסל הישראלי, כאשר גם נבחרות הנשים והגברים
בכדורגל הצליחו להעפיל לאליפות אירופה.

היום (חמישי) התכנסה הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל ביחד עם מנהל העל של האגף המקצועי באיגוד הכדורסל, מולי קצורין שבה הוא פירט את תוכניותיו המקצועיות ואמר: "יש לי אג'נדה מסודרת, אני לא חדש כאן בכדורסל. הגיע הזמן ללכת קדימה".

קצורין שוחח עם חברי הוועדה על משנתו המקצועית ואמר: &űuot;יש בעיה בנבחרות בעיקר בקליעה אצל השחקנים.  בנבחרת הבוגרת יש מספר קלעים גדול יותר מכל נבחרת אחרת, וזו נקודה ראשונה שאני מתכוון לטפל בה.  

קצורין הוסיף: "אין סגנון אחיד בכדורסל. שחקנים שמגיעים לנבחרות ומנבחרת לנבחרת משחקۙם באופן שונה. אין לנו שחקנים גבוהים, צריך זמן וסבלנות כדי ליצור גם בתחום הזה". 

קצורין גם הדגיש בפני חברי הוועדה על האקדמיה לכדורסל ואמר: "נפגשתי עם הצוותים והעובדים באקדמיה ואף עם השחקנים והורי השחקנים הצעירים. אין ספק כי באקד۞יה מקבלים השחקנים את מה שלא יוכלו לקבל באף מקום אחר. צריך לשמור על קשר טוב עם הקבוצות ולהקנות עבורם הרגלים מקצועים נכונים".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק