קאפלו: הלחץ עושה לי טוב

המנג'ר האיטלקי של נבחרת אנגליה נאלץ בפעם המי יודע כמה להתמודד עם הלחץ הגדול מצד התקשורת והקהל. פאביו קאפלו טען בראיון, ערב המשחק מול בולגריה: "עד היום, לחץ הוציא ממני את המיטב"

יום שישי 03 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

מאז המונדיאל השערורייתי שעשתה נבחרת אנגליה בקיץ האחרון בדרום אפריקה, המנג'ר האיטלקי שלה ושחקניו נתונים תחת לחץ כבוד מאוד מצד התקשורת והאוהדים בממלכה הבריטית. פאביו קאפלו דווקא מתעקש כי משחקים תחת לחץ מוציאים ממנו ומקבוצותיו את המיטב. הערב תפתח אנגליה את מוקדמות יורו 2012 מול בולגריה, ולמנג'ר יש מה להגיד.

פאביו קאפלו סיפר היום כי הוא כבר נחלץ ממצבים קשים יותר במהלך הקריירה ואף האשים את השופט בהדחת הנבחרת מגביע העולם. כזכור, שער חוקי של פרנק למפארד נפסל במשחק שמינית ۔גמר ומנע מנבחרתו של קאפלו שיוויון. 

"לא מדובר בסיטואציה הקשה בחיי. עברתי דברים כאלה בקריירה גם במילאן וגם במדריד. אני מקווה שהלחץ יוציא ממני את המיטב. עד היום, זה מה שקרה". אמר פאביו קאפלו, שנשמע נחרץ ותקיף במיוחד.

Ȋהמנג'ר האיטלקי המשיך לירות לכל הכיוונים: "אני זוכר מה רשמו עליי לפני זמן קצר. אני חי בזמן שיש עליי ביקורות טובות וגם בזמנים של ביקורות רעות. אתה מוכרח לדעת לחיות ולהתמודד עם הלחץ. זאת העבודה שלי.  הודחנו מהמונדיאל אחרי ששער חוקי שלנו נפסל, מדוברĠבטעות שיפוט. אתם אולי לא זוכרים זאת, אבל הדעה עליי השתנתה כל הזמן. אני בכל מקרה יודע לחיות עם המצב הזה".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק