3 המלצות WINNER למשחקי יום ראשון

הליגות האירופאיות נמצאות בפגרה ולאחרי שמשחקי מוקדמות היורו הסתיימו, נמליץ לכם היום על שני משחקים מהליגה הברזילאית ומשחק אחד מהליגה הנורבגית השניה.

יום ראשון 05 ספטמבר 2010
מעתכת TELESPORT

פלמייראס - קרוזיירו - 1 (יחס 1.80)

עד עכשיו שתי הקבוצות די מאכזבות,  פלמייראס  כרגע מדורגת במקום התשיעי והיא מגיעה לאחר שהפߡידה פעם אחת בלבד בחמשת המחזורים האחרונים, בהם היא השיגה שני ניצחונות ותוצאת תיקו, מנגד, קרוזיירו מדורגת במקום השישי בטבלה וגם היא הפסידה פעם אחת והשיגה שני ניצחונות ותוצאת תיקו בכל חמשת המשחקים האחרונים שלה,  בכל המפגשים האחרונים בין השניים, פלמייראס תמיד ניצחה וגם היום היא יכולה להמשיך ברצף  עם ניצחון ביתי נוסף.

פולו-סוגנדל - 2 (יחס 1.6)

הליגה הנורבגית ה-2 מפגישה את פולו שבעונה הקודמת הייתה קבוצה די טובה וסיימה אתȠהעונה במרכז הטבלה.  העונה היא ממש  בכושר מזעזע ולאחר 18 מחזורים, הקבוצה נמצאת במקום האחרון ובנוסף רוב הסגל של העונה שעברה, עזב את הקבוצה והגיעו שחקנים חדשים, היא אומנם הפתיעה במחזור האחרון בניצחון על פרדריקסטאד אבל במשחק היום זה לא יעזור לה̠מול סוגנדל מוליכת הטבלה. סוגנדל מציגה יכולת מעולה  וכושר מצוין והיא פיבוריטית ברורה לניצחון חוץ.

גוארני - פלומינזה - 2 (יחס 1.80)

המחזור ה-19 בליגה הברזילאית  מפגיש את גאוורני שמדורגת במקום ה -12 , ומגיעה עם מאזן של ארבעה ניצחות ביתיים בתשעה משחקים. מנגד פלומינזה מוליכת הליגה, מגיעה עם המאזן החוץ  הטוב ביותר בליגה של חמישה ניצחונות בתשעה משחקים, פלומינזה בכושר מצוין עם עשרה משחקים ללא הפסד בהם היא מנצחת שישה משחקים. בשני המפגשים שנערכו בין השניים, המשחקים לא הוכרעו, הפעם גוארני מגיעה בכושר לא טוב עם ניצחון אחד בחמשת המחזורים האחרונים ופלומינזה תנצל זאת על מנת להשיג ניצחון חוץ.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק