סילבסטר סאיי חתם בעירוני אשקלון

פורוורד מכללת אריזונה סטייט (2.08,25) חתם בקבוצה של אריאל בית המחמי והוא מצטרף לראשון טרנר. מנכ"ל אשקלון: "זוהי תוספת כח משמעותית לקו הקדמית שלנו, הוא שחקן עם פוטינציאל גדול"

יום ראשון 05 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 עירוני אשקלון ממשיכה להתחזק ולהәבנות לקראת פתיחת העונה הקרובה בליגת העל בכדורסל. הקבוצה הודיעה הבוקר על החתמתו של סילבסטר סאיי (2.08,25), פורוורד יליד קליפורניה שהחל את הקריירה שלו במכללת אריזונה סטייט ולאחר שנתיים הצטרף לפרנזו סטייט.

בעונה האחרונה שלו בפרזנו סטייט ۨשם הפורוורד האתלטי 14.2 נק', 6.1 ריב', 1.5 אס', דייק ב 58.6% מהקו, ב 28.6% מהשלוש וב-45.2% מהשדה. למרות גובהו הוא זרק כמעט 4 שלשות למשחק בעונה זו. 

סאיי, נחשב לשחקן עם יכולות נהדרות אלא שלא תמיד הן מגיעות לידי ביטוי והוא נוטה להחלטות לא ߘובות שפוגעות בשטף הקבוצתי. אבי נמרודי מנכ"ל אשקלון: "סאיי הוא תוספת כוח משמעותית לקו הקדמי שלנו, הוא מהיר, אתלט ומאוד מגוון. פוטנציאל גדול"

סאיי, יצטרף באשקלון לראשון טרנר שחזר לקבוצה בה שיחק בהצטיינות לפני שנתיים ולגבי פרואיט,Ƞהרכש הנהדר, לשעבר בבוסטון סלטיקס. יחד עם סאיי, יקוו באשקלון להשתחל גם העונה לפלייאוף העליון, בתקווה לא לפגוש שוב את מכבי ת"א בסיבוב הראשון.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק