עברנו תהליך של התחדשות

בית"ר ירושלים ערכה בתום האימון טקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה. איציק קורנפיין: "בבית"ר אנחנו חורטים על הדגל שלנו את נושא החברות והשותפות וזה הסוד של בית"ר ירושלים". החלוץ הברזילאי אליונאר ריביירו מועמד

יום שני 06 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

 אחרי פתיחת עונה די כושלת עם שני הפסדים בשני משחקים, בבית"ר ירושלים ממשיכים לעבוד במרץ על החיזוק לקראת חידוש הליגה בסוף השבוע הקרוב. אחרי שהחתימה את כריסטיאן גונזלס, בלמה של אשדוד ואת מושיקו מישאלוף, בית"ר מחפשת עוד חלוץ שיחזק את הסגל שלה, אחרי עזיבתו של טוטו תמוז.

בית"ר החתימה אומנם את משה בן לולו, חלוצה של אשדוד לשעבר, אך ממשיכים בחיפושים אחרי חלוץ נוסף כאשר מי שמועמד להצטרף לקבוצה הוא החלוץ הברזילאי בן ה-28 אליונאӨ ריביירו , ששיחק בשלוש העונות האחרונות ברזיספור הטורקית. החלוץ הבקיע בשנה שעברה 12 שערים ודוד אמסלם, הסקאוט של המועדון, המליץ להחתימו.

בתוך כך, בית"ר ירושלים ערכה היום אחרי האימון טקס הרמת כוסית לכבוד ראש השנה החדשה. איציק קורנפיין היו"ר פתח בדברים ואמר: "אני רוצה לברך את כולם בברכת שנה טובה, שתהיה שנה של בריאות והצלחות, בבית"ר אנחנו חורטים על הדגל שלנו את נושא החברות והשותפות וזה הסוד של בית"ר ירושלים. אין ספק שלקראת השנה החדשה עברנו תהליך של התחדשות, יש לנו קבוצה שונ۔ מה שהורגלנו בשנים האחרונות, מצפה לנו דרך ארוכה שבסופו של דבר אני בטוח שהיא תהיה מוצלחת".

על המטרות של הקבוצה העונה אמר קורנפיין: "הציפיות שלנו הן להיות בפלייאוף העליון. זו אחת מהמטרות שלנו. מעבר לזה יש לנו מטרה לשלב כמה שיותר שחקניӝ צעירים וזה תהליך הדרגתי, ואני בטוח שבמהלך העונה נראה שחקנים צעירים שמשחקים. מעבר לזה, אנחנו רוצים קבוצה מהנה ואטרקטיבית שתשמח את הקהל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק