הערכה: גרשון יפרוש מכדורגל

בבית"ר ירושלים מעריכים: שמעון גרשון, בלם הקבוצה בשנים האחרונות, יודיע בקרוב על פרישה מכדורגל. בכיר בקבוצה: "הוא לא ייקח סיכון. הבדיקות שלו לא מעודדות, הלוואי שאנחנו טועים ושמעון ילשיך לשחק"

יום שני 06 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 שמעון גרשון עשוۙ לפרוש בקרוב מאוד מכדורגל. גרשון, שיחגוג בחודש הבא יום הולדת 33, לא מעוניין לפרוש ממשחק פעיל, אולם הבדיקות הרפואיות שערך לאחרונה הבלם גילו כי הוא סובל מבעיה רפואית המונעת ממנו לערוך פעילות ספורטיבית.

כזכור, בשבת האחרונה הוۓיעו ראשי בית"ר ירושלים לבלם כי הוא אינו יכול להתאמן עד להודעה חדשה. כעת מחכים אנשי הקבוצה והשחקן לסיום הבדיקות הרפואיות המקיפות אותן הוא עורך, בתקווה כי התוצאות יהיו מעודדות יותר.

בבית"ר ירושלים ביקשו שלא לפרט את סוג הבדיקות אותן עוӑר שמעון גרשון, אך בכירים בבית"ר ירושלים סיפרו ל-telesport: "הלוואי ואנחנו טועים, אבל כנראה ששמעון גרשון יצטרך לקבל החלטה קשה מאוד. על-פי מה שהבנו, הוא לא ייקח סיכון לגבי הבריאות שלו".

שמעון גרשון החל את הקריירה כבר בגיל צעۙר כשחקן הפועל תל-אביב, וערך את הופעת הבכורה בבוגרים של הפועל בעונת 1996/97. במהלך שנותיו בהפועל ת"א זכה באליפות אחת, 3 גביעי המדינה, זכייה בודדת בגביע הטוטו וכן העפלה היסטורית עד לשלב רבע גמר גביע אופ"א. במהלך השנים קיבל שמעון גרשון את סרט הקפטןȮ

בסיום עונת 2006 שמעון גרשון עזב את האדומים לטובת הכסף הגדול של ארקדי גאידמק בבית"ר ירושלים, כאשר זכורה בעיקר מסיבת העיתונאים בה נפרד הבלם ממועדון הבית בדמעות. בירושלים הוא זכה בשתי אליפויות ובשני גביעי המדינה. גרשון גם היה גורם משמעותי בנבחרת ישראל ולזכותו 50 הופעות וארבעה שערים במדים הלאומיים. הוא אף ענד את סרט הקפטן במספר משחקים.

מעבר לכדורגל, בשנים האחרונות החל לעסוק שמעון גרשון בשירה ואף בכתיבת ספרי ילדים. ביקורת רבה הופנתה כלפי השחקן מצד אוהדי בית"ר במהלך השני۝ האחרונות בטענה כי הוא אינו מרוכז בכדורגל.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק