ארהב מחכה ברבע הגמר לבלאט

אליפות העולם: נבחרת רוסיה של דיוויד בלאט ניצחה את ניו זילנד בתוצאה 56:78 וכעת ממתינה לה בשלב רבע הגמר נבחרӪ ארה"ב, שמחצה הערב את אנגולה בתוצאה 66:121. פיב"א מינתה נשיא חדש

יום שני 06 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

דיוויד בלאט הודיע בשבוע שעבר כי עם סיום אליפות העולם לנבחרות בטורקיה הוא צפוי לעזוב את נבחרת רוסיה ולהתרכז באימון קבוצות, עם דגש על מכבי תל-אביב אותה הוא יאמן החל מהעונה. 

אז אחרי שנבחרתו של בלאט גברה הערב (שני) בשמינית גמר אליפות העולם על ניו זילנד בתוצאה 56:78, בשלב רבע הגמר מחכה לרוסיה הגרלה קשה במיוחד, יש שיגידו אף שזה צפוי להיות משחק הפרידה של בלאט- נבחרת ארה"ב.

למרות שנבחרת ארה"ב לא הגיעה לטורקיה עם שללĠכוכביה, כפי שהיא עושה עם נבחרות ה"דרים טים" באולימפיאדות, משחקים בשורותיה כוכבי-על כמו קווין דוראנט ורודי גיי. הערב מחצה ארה"ב את נבחרת אנגולה האומללה בתוצאה 66:121, במשחק שכבר מדקות הפתיחה היה נראה כמו גארבז' טיים שמחכה להסתיים. במחצית השנייה הגדילה ארה"ב את ההפרש משמעותית ונעצרה על פער של 55 נקודות.

בתוך כך, פיב"א ניצלה את אליפות העולם באיסטנבול למספר הודעות ופגישות, ולאחר שהודיעה אתמול בלילה על הגדלת היורובאסקט ל-24 נבחרות, הערב היא הודיעה על נשיא חדש - איבן מאניני.Ƞמאניני, שהיה נשיא הכדורסל הצרפתי ב-9 השנים האחרונות, היה שופט בעברו וניהל 3 אולימפיאדות ו-3 אליפויות עולם.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק