1

תמונת הפלייאוף לא מתבהרת

אן. בי .איי: אורלנדו ואינדיאנה שנאבקות על המקום השמיני במזרח ניצחו ועדיין יש משחק אחד המפריד ביניהן. הנטס גברו על וושינגטון בעזרת טריפל דאבל של קיד וקארטר

יום ראשון 08 אפריל 2007
רועי!רובינשטיין
לע 28 נק' הוביל את הספרס שעדיין נמצאים במרדף אחר המקום השני במערב לניצחון יחד עם מאנו ג'ינובלי הארגנטינאי שהוסיף 25 נק' משלו למאזן הקבוצה הלילה. גולדן סטייט שהגיעה למשחק לאחר ארבעה ניצחונות רצופים הייתה מעט רכה בהגנה בפתיחה ואיפשרה לספרס לקלוע 40 נקודות כבר ברבע הראשון. ברבע השני הגנת הווריירז השתפרה והאורחת ירדה למחצית בפיגור שלוש נקודות בלבד לאחר סל נפלא של ג'ינובלי עם הבאזר.

פתיחה טובה של גולדן סטייט למחצית השנייה, נתנה לה את Ӕהובלה 61:63 לאחר שתי דקות מהחזרה מחרי ההלבשה. אך ריצת 12:27 של הספרס השיבה לאורחת את היתרון במהירות. שלוש עשרה נקודות היתרון של הספרס בתיחת הרבע המכריע היו כנראה הר יותר מידי גבוה עבור הבחורים של דון נלסון שאמנם צימקו הצליחו לצמק&Ůbsp;את התוצאה עד ל-91:96 חמש דקות לסיום אך ג'ינובלי ודאנקן הצליחו לשמור על הניצחון של הספרס.   

ל.א. קליפרס - דנבר 96:93

הקליפרס שכאמור נאבקים עם גולדן סטייט על המקום השמיני במזרח הפסידו הלילה בדקהȠהאחרונה של המשחק לגנבר של אלן אייברסון וכרמלו אנטוני שהמשיכה מצידה את רצף של חמש ניצחונות רצופים לאחר הניצחון על דאלאס אמש.

אלן אייברסון קלע 17 מ-34 הנקודות שלו ברבע האחרון והוליך את הנאגטס לניצחון חשוב במאבק שלהם על המיקום הסופי לקראת סוף החודש. הקליפרס שהוליכו 66:74 בסיום שלושת הרבעים הראשונים איבדו את היתרון שלהם דקה וחצי לסיום שאייברסון קבע שוויון 91 :91 עם סל בחדירה. אלטון בראנד עוד הצליח להעלות שוב את הקליפרס ליתרון של שתי נקודות 44 דניות לסיום לפני לינאס קלייזה קלע שלשה מכרעת שנתנה לדנבר את ההובלה אותה לא שמטה בשלושים השניות האחרונות של המשחק. 

משחקים נוספים:

מינסוטה - ניו אורלינס 96:94
מילווקי - ניו יורק 96:94

תגובות

טלספורט בפייסבוק