סמואל יבואה חתם בביתר

החלוץ הגנאי נחת היום ӑישראל וישוב לשחק בליגת העל, לאחר שנמכר בעונה שעברה מהפועל ת"א לקבוצת גנק הבלגית. יבואה אמר עם נחיתתו בישראל: "זוכר את היריבות בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א"

יום שלישי 07 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

חלון ההעברות הישראלי הסתיים היום (שלישי) בשעה 17:00, ובירושלים פעלו במרץ כנגד הזמן. למרות זאת, קבוצתם של איציק קורנפיין ואורי מלמיליאן עמדה בלחץ הזמן והצליחה במөימה - סמואל יבואה חתם בשורות המועדון ויהיה לחיזוק בחלק ההתקפי.

ההסכם אליו הגיעה בית"ר ירושלים עם קבוצת גנק היא השאלתו של השחקן עד לסיום העונה ללא תמורה, כשגם משכורתו של החלוץ תתחלק בין הצדדים. בית"ר ירושלים תשלם לשחקן סכום המוערך ב-ı50 אלף דולר.

סמואל יבואה נחת בישראל היום בשעות הצהריים ומיהר לערוך בדיקות רפואיות, בסמוך לאצטדיון הלאומי בר"ג, שם נמצאים משרדי ההתאחדות לכדורגל. אגב, את חוזה השחקן קבוצות ליגת העל צריכות להפקיד עד השעה 17:00, אך השחרור הבין-לאוߞי יכול להגיע עד לחצות הלילה. בסמוך לשעה 18:00 התקבל במשרדי ההתאחדות לכדורגל גם השחרור הבין-לאומי מגנק.

עם נחיתתו בנתב"ג אמר סמואל יבואה, שהוסיף מספר מילים לאתר הרשמי של הקבוצה לאחר החתימה: "העונה רק החלה, יש לנו זמןĠללמוד אחד את השני ולהשתפר. קשה להשוות את הליגה הישראלית לבלגיה, ממנה הגעתי עכשיו. אני מתרגש מאוד לחזור, אני זוכר את היריבות בין בית"ר ירושלים והפועל ת"א. הופתעתי כששמעתי שבית"ר מעוניינים בי, החלטתי להגיע לישראל ולעזור לקבוצה. יש לי רעב גדולĠלכבוש שערים ואני מחכה לרגע הזה".

סמואל יבואה, רק בן 24, החל בישראל את דרכו בהפועל כפר-סבא, ממנה עבר להפועל ת"א בקיץ ביחד עם דאגלס דה-סילבה, אביחי ידין ובן לוז. בחצי הראשונה שלו באדום היה סמואל יבואה מהמצטיינים, אולם הוא התקשה למצוא Ӑת הרשת בהמשך העונה והפועל איבדה את תואר האליפות למכבי חיפה. בחודש ינואר האחרון הוא נמכר לקבוצת גנק תמורת 700 אלף יורו.

הצילום באדיבות האתר הרשמי של בית"ר ירושלים.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק