קנסות כבדים למכבי והפועל תא

בעקבות אירועי משחק גביע הטוטו שנערך בחודש שעבר, ספגו מכבי והפועל ת"א קנסות כבדים במיוחד: האדומים נקנסו ב-50 אלף שקלים, הצהובים ב-30 אלף ש"ח. כמו כן, ספגו הקבוצות עונש של משחק ללא קהל על תנאי

יום שלישי 07 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

אחרי כמעט חודש של דחיות מאז משחק גביע הטוטו שנערך בין מכבי ת"א והפועל ת"ې באמצע חודש אוגוסט, בית הדין של ההתאחדות לכדורגל התייצב היום לשימוע של הצדדים לאחר התנהגות אוהדי הקבוצות במשחק.

למרות שזהו היה משחק הדרבי הראשון הנערך ללא משטרת ישראל ביציעים, במהלך המשחק התעמתו מחנות אוהדים מספר פעמים וכן נרשמו מספר דקות לאחߨ שריקת הסיום פריצות לדשא מצד מחנות האוהדים. 

הפועל ת"א נקנסה ב-50 אלף ש"ח ומכבי ת"א תשלם סכום גבוה אך מעט פחות, 30 אלף ש"ח. בנוסף לקנס הכספי, שתי הקבוצות נענשו במשחק אחד ללא קהל על תנאי. העונש על תנאי ניתן בסעיף אישוםĠעל התפרעות הקהל במהלך המשחק, אך על סעיף הפריצה לדשא הקבוצות זוכו.

בנוסף אל התל-אביביות, בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל נערך היום גם השימוע של יו"ר הפועל פ"ת, דני לוי. היו"ר נקנס ב-5,000 ש"ח בגין העלבת שופט, איום והתנהגות בלתי הולמת. על לוי הופעל גם עונש על תנאי מהשנה שעברה בסך 3,000 שקלים.

כל זאת לאחר התבטאויות היו"ר כנגד השופט רועי ריינשרייבר לאחר התיקו 2:2 מול הפועל עכו. בסיום אותו משחק אמר לוי: "זה לא שופט לליגת העל, קיבלנו גול בגללו". בדיון אמӨ לוי להגנתו: "טענות השופט הן שקר וכזב. דיברתי עם השופט הרביעי, חיים יעקב, וביקשתי ממנו שיחליף את השופט הראשי בעקבות ההתעללות שלו בנו ב-45 הדקות. עם השופט לא דיברתי כלל. אני מודה שלא הייתי צריך לדבר עם חיים יעקב, גם זה חמור".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק