6

אנדה מושיטה יד לשלום

הקבוצה ביקשה לשים קץ לעימות עם אליצור רמלה ושלחה 60 כרטיסים לרמלה. תמר מעוז גמרה את העונה

יום שלישי 10 אפריל 2007
רועי רובינשטיין

הנהלת אנדה רמת השרון כינסה הבוקר מסיבת עיתונאים ובה הכריזה כי היא ߞעוניינת לסיים את הסכסוך מול קבוצת אליצור רמלה.

כזכור, ביום חמישי האחרון הגיע הסכסוך רב השנים לשיא חדש כאשר איש מחברי ההנהלת והאוהדים שהגיעו לאולם ברמלה לא הורו להיכנס ולצפות במשחק הראשון בגמר הפלייאוף.

רחל אוסטרוביץ, יו"Ļר קבוצת אנדה, אמרה היום:" אחרי שנים של כעס החלטנו היום להפסיק את ההתנהלות הלא ראוייה בין שני המועדונים, לפחות מבחינתנו. לפגיעה באוהדים שלמענם אנו משחקים ובלעדיהם אין שמחה במלאכה אין מקום במגרשי הספורט.

" למרות שחברי ההנהלה ואוהۓי רמת השרון לא הורשו להיכנס  למשחק הפלייאוף הראשון במגרשה הביתי של רמלה ונאלצו לחזור כלעומת שבאו אין בכוונתנו להתנהג באותה הדרך.ולכן מחר במשחק השני  אותו אנו נארח  נאפשר לאוהדי רמלה רכשית 60 כרטיסים שהם 10 אחוז יותר מתוכלת האולם שלנו באורניߝ ובנוסף 15 כרטיסים לחברי ההנהלה.

כולנו ברמת השרון מקווים כי המהלך שעשינו לא יישאר חד צדדי וכי הנהלת רמלה תרים את הכפפה ותשתף פעולה כדי למגר את האלימות מהמגרשים.

סגן ראש עיר רמת השרון, מאיר דורון, אמר בתגובה למהלך:" אני מקווהĠשהמעשה של היום יביא לסיום הסכסוך בין המועדונים.

וכמו כן ישנם בשורות רעות קפטן הקבוצה, תמר מעוז נפגעה בברכה ותאלץ לעבור ניתוח ושיקום ממושך ומכאן כי סיימה את העונה".


ראש עיריית רמלה בתגובה:" אני שמח  מההתפתחות המחשבתית ברמת השרון המקדשת את רוחה של אנדה אשר על שמה קרוייה הקבוצה. ומקווה שתיווצר מערכת יחסים ראוייה. כמו כן אציע למאמנת אנדה, אורנה אוסטפלד, להיפגש עם חוג האוהדים שלנו ע"מ שילבנו את היחסים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק