אריק זאבי הודח בסיבוב השני

אליפות העולם בג'ודו: הג'ודוקא הישראלי גבר בסיבוב הראשון על כריסטיאן שמידט, אך נכ۠ע בסיבוב השני בתוך 5 שניות לאיפון של טקמישה אגאי וסיים את דרכו בטוקיו. אל בית הניחומים נשלחים המפסידים משלב רבע הגמר בלבד

יום חמישי 09 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
אליפות העולם בג'ודו מתקיימת בימים אלו בטוקיו, יפן, והבוקר (חמישי) היא נפתחה גם הג'ודוקא הישראלי, אריק זאבי. אבל לצערנו הרב, האליפות הסתיימה כמעט ברגע שהיא החלה עבור היߩראלי.

אריק זאבי, בעברו מדליסט אולימפי, התחרה במשקל של עד 100 ק"ג אבל הודח כבר בסיבוב השני מול היפני המקומי, טקמישה אגאי. זאבי נכנע ליריבו באיפון אחרי 5 שניות בלבד בקרב ביניהם. הישראלי דווקא החל טוב את התחרות וכבר בזכות וואۖרי על כריסטיאן שמידט הארגנטינאי, אבל מול אלוף אסיה לשנת 2007 ומדליסט אליפות העולם משנה שעברה, זה כבר לא הספיק.

אריק זאבי לא ישתתף בבית הניחומים השנה, שכן אל בית זה נשלחים המפסידים משלב רבע הגמר בלבד. השינוי נובע מכיוון וישנו ריבוי מ۩תתפים בקטגוריה של משקל עד 100 ק"ג.

בסוף השבוע תחל את דרכה בתחרות אליס שלזינגר, המתחרה במשקל של עד 63 ק"ג. שלזינגר תפגוש תחילה את מריאנה לופז הארגנטינאית ותקווה לפתוח את התחרות כמו זאבי, לפחות בסיבוב הראשון. אם תצליח להעפיל לסיבוב השני, מחכה לה דבו ת'אפה מנפאל. אחרי שלזינגר ייכנסו למעגל התחרויות גם ירדן ג'רבי (עד 63 ק"ג) ורוני שוורץ (עד 48 ק"ג)

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק