רונאלדו: אני בטוח שנזכה בתואר השנה

כריסטיאנו רונאלדו הוביל את ריאל מדריד בשנה שעברה ל-96 נקודות ליגה, אבל#זה לא הספיק. הפורטוגלי אמר בראיון לאתר הרשמי של הקבוצה: "המטרה בכל משחק היא לנצח. נצטרך קצת מזל ונזכה השנה בתואר"

יום חמישי 09 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 כריסטיאנו רߕנאלדו, הכוכב הגדול מבין קבוצת העל של ריאל מדריד, הוביל את הבלאנקוס בשנה שעברה ל-96 נקודות ליגה. כידוע, זה לא הספיק וברצלונה היא זו שזכתה בתואר האליפות. רונאלדו אמנם פצוע בשבועות האחרונים והיה חסר גם לנבחרתו, אבל באתר הרשמי של ריאל מדריד הוא מפגין אופטימיו۪ רבה לקראת העונה הקרובה.

רונאלדו משוכנע כי השנה ריאל מדריד תהיה קבוצה מצליחה אפילו יותר, ושעם קצת מזל של אלופים הם יזכו בתואר או שניים. הפורטוגלי אמר: "המטרה שלנו היא תמיד אותה מטרה - לנצח. יש לנו קבוצה טובה מאוד, אם נעבוד קשה ונזכה לקצתȠמזל אנחנו גם נזכה בתואר או שניים העונה".

כאמור, בימים אלו רונאלדו מושבת אבל הוא כבר הציב לעצמו מטרות לקראת החזרה למגרשים: "אני אנסה להבקיע שערים ככל האפשר, כמה שיותר. אני רוצה לנצח כל משחק, בשביל זה אני משחק.אני רוצה להשתפר, אני אלוӣ".

על שיתוף הפעולה עם ז'וז'ה מוריניו, אלוף אירופה האחרון אמר: "אני מאוד נהנה באימונים ומצוות האימון. מוריניו הוא אחד המאמנים הכי טובים בעולם, נעשה ככל שביכולתנו להשתמש בכח ולנצח כל משחק. אני בטוח שנזכה בתואר השנה".

Ȋצילום: Getty Images

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק