1

זאמורה ומודריץ ייעדרו תקופה ארוכה

בובי זאמורה, חלוצה של פולהאם ונבחרת אנגליה, שבר את רגלו במשחק מול וולבס וייעדר כחצי שנה לפחות. חשש גם לשבר ברגלו של לוקה מודריץ' מטוטנהאם, שמצטרף ברשימת הפצועים לג'רמיין דפו ומייקל דוסון

יום ראשון 12 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 המחזור הרביעי בפרמייר-ליג שנערך אתמול, סיפק הרבה שערים וכמה הפתעות, אך גם טמן בחובו שתי פציעות משמעותיות ביותר של שחקני מפתח.

הראשון שנפצע הוא בובי זאמורה, חלוצה של פולהאם ונבחרת אנגליה ששבר את רגלו במהלߚ משחק הליגה של פולהאם מול וולבס, אחרי תיקול חריף של קארל הנרי. זוהי מכה קשה לזאמורה, שייאלץ להעדר מהמגרשים כחצי שנה לפחות. 

אולם, לא רק פולהאם נפגעת מהפציעה הזו. אלו בשורות קשות גם לפאביו קאפלו, מאמן נבחרת אנגליה שכבר איבד את ג'רמיין דפו בשל פציעה וכעת ייאלץ להסתדר גם בלי זאמורה, שהיה אמור להיות המחליף של דפו בנבחרת האנגלית.

מודריץ מצטרף לדפו ברשימת הפצועים של טוטנהאם

קבוצה נוספת שאיבדה שחקן מפתח משמעותי מאוד בשל פציעה היא טוטנהאם. "התרӠגולים" שרק בעוד יומיים יפתחו את קמפיין ליגת האלופות שלהם מול ורדר ברמן, ייאלצו להסתדר מול הגרמנים בלי לוקה מודריץ הקרואטי, שנפצע במשחק הליגה מול ווסט ברומיץ ויש חשש גדול שגם הוא שבר את רגלו.

מודריץ, כבש את השער של טוטנהאם בתיקו 1:1 מול בӨומיץ', אך ספג לאחר מכן בעיטה במקום בו נפצע כבר בעבר וככל הנראה ייעדר תקופה ארוכה וטוטנהאם תצטרך להסתדר בלי הפלימייקר שלה מול ברמן.

זוהי מכה קשה למאמן הארי רדנאפ, שייאלץ להסתדר תקופה ארוכה גם ללא שחקני נבחרת אנגליה, ג'רמיין דפו שרק לפני שߑוע כבש שלושער במדי נבחרת אנגליה וללא מייקל דוסון, גם הם פצועים וייעדרו תקופה ארוכה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק