רק 9,000 כרטיסים לאוהדי הפועל באלופות

אוהדי הפועל שמחים מהאפשרות שהקבוצה תארח את משחקיה בליגת האלופות בבלומפילד, אך מתברר כי אלפים מאוהדי הקבוצה לא יוכלו לצפות במשחקים אם הם אכן ייערכו בבלומפילד. אולי עדיף לארח בר"ג?

יום שני 13 ספטמבר 2010
דורון ברגר

אוהדי הפועל ת"א שמחים מאוד מההחלטה הלא רשמיתĠשל אופ"א, לאפשר לקבוצה לארח בבלומפילד את משחקיה בליגת האלופות. אלא שמתברר שאם זה אכן יקרה, אלפים בודדים של אוהדי הפועל ת"א בלבד, יזכו לצפות במשחקים מהיציעים בבלומפילד.

נציגי אופ"א הבהירו להפועל ת"א כבר לפני שבועיים כיȠבקבוצה התל-אביבית יקצו רק 8,500 כרטיסים למכירה לאוהדי הפועל ת"א. מרבית מיציעי 1 ו-2 יהיו מוזמנים ואנשי תקשורת. יציע אחד לפחות ישוריין לאוהדי הקבוצה היריבה ומספר מקומות נוספים יישמרו לספונסרים ומקורבים שונים.

על פי ההערכות, בהפועל יצליחו Ӝשריין עוד כמה מאות כרטיסים כשהערכות הן שהקבוצה תצליח למכור לאוהדיה 7,000 כרטיסים בלבד. ייתכן שלאחר מו"מ עם הקבוצה היריבה, יהיה ניתן למכור כאלף כרטיסים נוספים.

בהפועל ת"א מעריכים כי 8,000 כרטיסים יוצאו למכירה, יימכרו בתוך שעות ולא תהיה מכירה בימים שלפני המשחקים. הפועל תפסיד לפחות מיליון שקלים למשחק, כשיחסית להכנסות מאופ"א לא מדובר באובדן כספי משמעותי.

הבעיה הגדולה יותר היא שאוהדים רבים עשויים לבוא בטענות על כך שהם לא יזכו לצפות במשחקים. בהפועל מעריכים כי אם התוצאות מӕל בנפיקה וליון יהיו טובות, עשויים לפחות 10,000 אוהדים להישאר ללא כרטיסים למשחק השלישי מול שאלקה.

הפועל ת"א תערוך היום (שני) בערב את האימון המסכם לקראת המשחק מחר (שלישי) בליסבון, במחזור הראשון של ליגת האלופות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק