אינטר? היינו טובים יותר

בהרקולס עדיין חוגגים את הניצחון המדהים ביום שבת האחרון, 2:0 מול ברצלונה. גיבור הניצחון, נלסון ואלדז שכבש צמד: "צפינו במשחק של ברצלונה מול אינטר מהשנה שעברה, אבל לא שיחקנו כמו האיטלקים. החלום הפך למציאות"

יום שני 13 ספטמבר 2010
ארז דיקפלד

הרקולס, העולה החדשה לליגה הספרדית, עדיין מתקשה לעכל את ההישג הענק. אמנם לעולה החדשה יש סגל שעשוי להפתיע העונה, לא לכל עולה חדשה יש את האפשרות להחתים שחקנים כמו דויד טרזגה בהתקפה, אבל גיבור הניצחון היה דווקא חברו לחוד, נלסון ואלדז.
ואלדז מצא פעמיים את הרשת והיה למעשה האיש שקבע את תוצאת המשחק, 2:0 מדהים באצטדיון הקאמפ-נואו לטובת העולה החדשה. חלוץ נבחרת פרגוואי ממשיך להרים את הרף עבור קבוצתו, והיום הוא כבר התראיין ונשמע נחרץ במיוחד, כשהוא מספר על היכולת של הרקולס בשבת האחרונӔ לעומת היכולת של אלופת אירופה, אינטר.

במסיבת עיתונאים שערכה הרקולס, אליה התייצב ואלדז, הוא בחר להשוות את ניצחון קבוצתי דווקא לזה של אלופת אינטר, שגברה על הקטאלונים בשנה שעברה במשחקי ליגת האלופות: "המאמן הראה לנו לפני המשחק קטעי וידאו מהמשחק של אינטר מול ברצלונה, צפינו בזה בצהריים שלפני המשחק. אבל אנחנו לא שיחקנו כמו אינטר, היינו טובים יותר".

"זה חלום של כל שחקן, עבורי הוא הפך למציאות. אני מודה לכל חבריי לקבוצה שבזכותם רשמנו את ההישג הענק הזה. כל פרגӕואי מדברת על התוצאה, לא כל יום אתה כובש צמד מול ברצלונה. עשינו מה שרצינו וזה הצליח. המטרה שלנו העונה לסיים במקום מכובד בליגה והניצחון הזה נותן לנו המון בטחון להמשך. נצטרך לשחק ככה גם מול ולנסיה במשחק הליגה הבא, לתת את אותה התצוגה כפי שעשינו בקאמפ-נואו&quoʹ;. סיכם הפרגוואי.

כאמור, במחזור הליגה הבא הרקולס תארח קבוצת צמרת ספרדית אחרת, ולנסיה.

צילום: Getty Images

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק