השלים את הסט. נדאל אלוף ארהב

רפאל נדאל, הספרדי המדורג 1 בעולם ניצח הבוקר את נובאק דיוקוביץ' בגמר אליפות ארה"ב והשלים זכייה בכל אחד מארבעת תארי הגראנד סלאם. האם נדאל בדרך להיות הגדול מכולם?

יום שלישי 14 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
כבר אמרו עליו שהוא בירידה ושהוא לא יחזור יותר להיות מה שהיה, אבל השור הספרדי רפאל נדאל הוכיח הבוקר שהיה עדיין מוקדם להספיד אותו, כשניצח בגמר אליפות ארה"ב את נובאק דגוקוביץ' 4:6, 7:5, 4:6, 2:6 והשלים זכייה בכל אחד מארבעת תארי הגראנד סלאם.

נדאל, שבוודאי שמח לשמוע שיפגוש בגמר את הסרבי ולא את פדרר, הוכיח עליונות לאורך כל המשחק מלבד במערכה השניה הצמודה, וגרף לכיסו 1.7 מיליון דולר. נדאל, שרואה מהצד איך רוג'ר פדרר ממשיך לדעוך, בדרך להיות, אוӜי  הטניסאי הגדול מכולם.

לאחר שניצח את המערכה הראשונה ובמצב של 3:4 לדגוקוביץ' בשניה, נפתחו שוב ארובות השמיים והמשחק נאלץ להיפסק לשעתיים. כאשר חזרו השחקנים למגרש, היתה ידו של הסרבי על העליונה כאשר ניצח את המערכה 5:7 והשווה במערכות ל1:1.
המערכה השלישית היתה שחזור של המערכה הראשונה ולאחר שהספרדי ניצח בה 4:6 שוב, הגיעה המערכה הרביעית בה נשבר דגוקוביץ' לחלוטין. נדאל לא התקשה מולו והגיע כבר ליתרון מבטיח של 1:5. דגוקוביץ' עוד הספיק להציל משחקון מבלי להישבר אך נכנע בסיום המערכה 2:6.
עבור נדאל, שהשיא שלו בטורניר עד כה היה פעמיים חצי הגמר, זוהי אליפות ארצות הברית הראשונה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק