בארץ אנחנו צריכים לעבור כל נבחרת

נבחרת הדייויס של ישראל, כבר מוכנה למפגש המכריע מול אוסטריה ביום חמישי. אייל רן הקפטן: " יש תכונה סביב הנבחרת, כבר עכשיו אנחנו מרגישים את התמיכה מהקהל". אנדי רם: "יש אווירה טובה וחברות בין כולם"

יום שלישי 14 ספטמבר 2010
אורית מרום
 נבחרת הדייויס של ישראל, תפגוש בעוד יומיים את נבחרתה המקבילה של אוסטריה בקרב ישיר על ההישרדו۪ בפלייאוף העליון. 

בנבחרת הישראלית, שכבר ניצחה בעבר נבחרות חזקות ממנה כמו רוסיה וצ'ילה, מאמינים שהמשימה בהחלט אפשרית, במיוחד לאור יכולתו של דודי סלע במפגשי הדייויד והעובדה שאנדי רם ויוני ארליך ישתפו שוב פעולה ואמורים להביא נקודה בטוחה.

היום (שלישי) נערכה מסיבת עיתונאים רשמית בהשתתפות שתי הנבחרות. מי שפתח בדברים היה קפטן הנבחרת, אייל רן שאמר: "הרווחנו מספר ימי אימונים בסוף השבוע כי המגרש היה מוכן מוקדם וזה מצוין לנו. השחקנים בכושר טוב ומחכים לתחילת ההתמודדות. יש תכונה סביב הנבחרת, כבר עכשיו אנחנו מרגישים את התמיכה מהקהל". 

לגבי הסיכויים של הנבחרת אמר: "אוסטריה נבחרת מצויינת עם שחקן מהרמות הכי גבוהות בעולם, יורגן מלצר, זה ישים עליהם המון לחץ. גם מלצר ירגיש את הלחץ, בטח שהוא ייתקל בקהל שלנו. אני חושב שכאן בארץ אנחנו יכולים לעבור כל נבחרת. השחקנים שלנו, מול הקהל שדוחף, מציגים טניס טוב ואז זה פחות חשוב מי היריבה שממול". 

אנדי רם, שיחבור שוב לבן זוגו הנצחי יוני ארליך, התייחס למפגש הזוגות ולא הסכים עם הטענה שמדובר בנקודה בטוחה ליөראל: "אני לא מסכים שיש נקודה בטוחה. הוכחנו כולנו בעבר כי אין דבר כזה. הדירוגים לא משחקים תפקיד. הקהל הוא גורם משמעותי והביחד שלנו גם. יש פה חברות של כולם וזה מה שמביא את הניצחונות. אני ויוני צריכים להביא את הנקודה"

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק