3 המלצוߪ WINNER למשחקי יום חמישי

המחזור הראשון של ליגת האלופות מאחורינו והערב מתחיל שלב הבתים של הליגה האירופאית, אנו נתמקד בה ונמליץ על שלושה משחקי ווינר.

יום חמישי 16 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 משחק מספר 58. אריס סלונקי- אתלߘיקו מדריד- X ( יחס 3.1)

אריס מגיעה לליגה האירופית לאחר שהדיחה את ביאליסטוק ̻ ואת אוסטריה  וינה,
מנגד, מחזיקת הגביע אתלטיקו מדריד, צפוייה לעבור הערב חיים די קשים ביוון כאשר מדריד יחסרו מספר שחקנים והחשוב ביינהם הוא אגוארו. מדריד אומנם קבוצה טובה וחזקה יותר אבל אריס בביתה קבוצה טובה וקשה לשחק באצדטיון שלה אריס בכושרĠטוב והיא מסוגלת להשיג תוצאה טובה במשחק הביתי ביוון, המשחק הערב ייגמר ללא הכרעה.

משחק מספר 64. דינאמו זאגרב - ויאריאל - 2 (יחס 1.75)

דינאמו זאגרב הודחה מליגת האלופות לאחר שלא הצליחה לעבור את שריף והפסידה לה בӧרב פנדלים, לאחר מכן, הקרואטים עברו בהצלחה את גיורי והיום הם פוגשים בבית את ויאריאל הספרדית שניצחה בקלות  את שני המשחקים שלה בדרך לשלב הבתים.

הקרואטים, בליגה שלהם, בכושר טוב והם עם שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים.
ויאריאל מנגדȠמגיעה לאחר ניצחון גדול על אספניול במחזור האחרון, ויאריאל צפויה להיות בהרכבה החזק מאוד. מנגד זאגרב צפויה להחסיר מספר שחקני הרכב חשובים. זאגרב תחסר לפחות ארבעה שחקנים. סימיץ', קראמריץ', אדמי ואת ורסאייקו. ויאריאל קבוצה הרבה יותר חזקה מהקרואטים ולמרות שהמשחק בחוץ, הספרדים ינצלו את ההרכב החסר וינצחו את המשחק.


משחק מספר 62. ליל- ספורטינג ליסבון +1 - X ( יחס 3.05)

הצרפתים מגיעים למשחק היום לאחר שעברו בשלב הפלייאוף את ואסלוי. מנגד ליסבון הדיחה שתי קבוצות דניות,&nbųp; נורדסלנד  ואת ברונדבי .  בליגה הצרפתית ליל לא נראית אומנם טוב כאשר היא לא השיגה ניצחון, עדיין אבל באירופה היא משחקת אחרת ובבית היא ניראת  טוב והיא תצליח גם לנצח את ליסבון אבל בהפרש של שער אחד בלבד לאחר משחק מאוד צמוד.
צילום: GETTYIMAGES


תגובות

0

טלספורט בפייסבוק