ייקח לנו זמן להתחבר

מכבי ת"א המריאה למחנה אימונים ומשחקים ברוסיה ופולין, ודיוויד בלאט לא יודע מה מצפה לו: "אנחנו רק בתחילת הדרך. לשחורציאניטיס יש כושר ל-15 דקות"

יום חמישי 16 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

אחרי אינספור אימונים עם יותר צלמים משחקנים, מכבי תל אביב סוף סוף מתחילה לעבוד. הבוקר המריאה הקבוצה למחנה אימונים ומשחקים בפולין ורוסיה, כדי להתגבש לקראת הליגה.

סגנית האלופה, המתכוננת לפתיחת העונה ביורוליג ובליגת העל, תשהה בחו"ל במשך 12 ימים ותערוך מספר משחקי מבחן, כשהראשונים ייערכו ביום ראשון מול טוראו הפולנית ולמחרת מול ריטאס וילנה או סופוט.

לאחר סיום הטורניר המרובע תעבור מכבי לאימונים נטו בפולין ולאחר מכן תעזוב לרוסיה שם תשתתף בטורניר ע"ש בלוב בסנט פטרסבורג. צסק"א מוסקבה, ואפס פילזן או ספרטק המקומית, אותה מאמן צביקה שרף, יהיו היריבות של הצהובים שעד כה ערכו מספר אימונים בודדים מאז הצטרפות שחקני הרכש, חזרת הבינלאומיים מהנבחרות השונות והגעת דייויד בלאט המאמן מאליפו۪ העולם שם הדריך את נבחרת רוסיה.

דיוויד בלאט, אמר: "אני עדיין לא יודע איך נשחק במחנה. יש חוסר ודאות כי זו קבוצה חדשה שעוד לא שיחקה ביחד ובטח ייקח לנו זמן להתחבר, אבל בשביל זה עושים משחקי הכנה. סך הכול אנחנו נעשה הכנה טובה לעונӔ ואני בטוח שעד פתיחת היורוליג יראו מכבי מחוברת ומשומנת שיודעת מה היא רוצה מעצמה וגם משיגה את זה".

בהתייחס לכוכב היווני סופו שחורציאניטיס אמר בלאט: "כולם יודעים שלסופו יש כושר ל-15 עד 18 דקות משחק. אני מקווה שאולי הוא ייתן לנו קצת יותר מזה, אבל הכי חשוב זה מה הוא יעשה בזמן שהוא יהיה על המגרש. אנחנו בהחלט בונים עליו כשחקן מרכזי".

שחורציאניטיס עצמו אמר: "אני מודע לכך שיש עליי הרבה פוקוס אבל אני לא נלחץ מזה. אני בא לעבוד קשה על מנת להצליח, ואני יודע שרק אם אניȠאעבוד סופר קשה זה אפשרי. כבר עברתי את שלב ההתבגרות בקריירה שלי, ואני יודע מה יקרה אם לא אקח את עצמי בידיים".

צילום: מכבי תל אביב, האתר הרשמי

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק