בנדטנר דוחה שמועות על פרישה

חלוץ נבחרת דנמרק וארסנל, ניקלאס בנדטנר, דוחה על הסף את השמועות האחרונות על האפששות שהוא יפרוש ממשחק פעיל בעקבות הפציעות האחרונות מהן הוא סובל: "זה משוגע לשמוע שמועות כאלה. לא מבין מאיפה זה הגיע"

יום שישי 17 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
ניקאלס בנדטנר בן ה-22, חלוץ נבחרת דנמרק ואחד החלוצים שנפצעים אחת לכߞה זמן במדי ארסנל, שיחק במדי נבחרתו בגביע העולם האחרון בדרום אפריקה, אולם מאז הוא מושבת. החלוץ סובל ממספר פציעות, זכר לתאונת הדרכים שעבר הדני בשנה שעברה.

לאחרונה דווח במספר כלי תקשורת ברחבי אירופה כי בנדטנר שוקל פרישה ממשחק כדורגל פעיל מאӗר וספק אם יהיה באפשרותו לשוב למגרשים. הערכה של הצוות המקצועי בלונדון היא כי בנדטנר ישוב לשחק כבר לקראת חודש ינואר.

הדני עצמו הכחיש בכל תוקף אפשרות כזאת ואמר בזעם: "זה משוגע להפיץ שמועות כאלה, אני לא מבין מאיפה זה הגיע. דאגתי לאחר המונדיאۜ, אבל מעולם לא חשבתי בכלל על שאצטרך לפרוש מכדורגל. זה רשע להפיץ שמועה כזו. אני ממש בשוק מהדיווחים על פרישה אפשרית".

"אני עובד קשה על מנת לחזור לשחק בארסנל" הוסיף הדני ואמר באופטימיות: "אני מקווה לעשות קאמבק בקרוב, אבל תאריך החזרה שלי עוד לא נקבע. אני עומד על-פי לוח זמנים שנתן לי הצוות הרפואי בארסנל ואנחנו מתקדמים בקצב ההחלמה. אני מסתכל קדימה ומחכה לחזור לשחק".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק