מסי עשוי לחזור תוך עשרה ימים

הקשר הארגנטינאי סיים סדרת בדיקות בבית החולים ובברצלונה נושמים לרווחה: פציעתו של מסי בקרסול אינה חמורה והוא עשוי לשוב תוך עשרה ימים, למשחק הקבוצה בליגת האלופות מול רובין קזאן

יום שני 20 ספטמבר 2010
מערכתĠTELESPORT

ברצלונה וחובבי הכדורגל ۑרחבי העולם יכולים לנשום לרווחה. ליונל מסי, שבדקה ה-90 נפצע ונאלץ לנטוש את המשחק באלונקה תוך כדי שהוא נאנק מכאבים, ישוב למגרשים תוך עשרה ימים עד שבועיים. כך עולה לאחר סדרת בדיקות מקיפה שערך הקשר בבית החולים.

כידוע, ליונל מסי נפצע בתוך תוספת הז۞ן של ניצחון ברצלונה בויסנטה קלדרון, מול אתלטיקו מדריד 2:1. מסי כבש את הראשון של הקבוצה והיה מרחק 2 דקות מסיום המשחק, אבל אז נכנס בו שחקן ההגנה הצ'כי, תומאס אופלאושי. הצ'כי הורחק בכרטיס צהוב שני ומסי נאלץ לנטוש את המשחק עם כאבים עזים וקרסול נפוח במיוחד.
למרות שמסי נבדק רק הבוקר (שני) בבית החולים, כבר אתמול העריכו רפואי הקבוצה כי הוא צפוי להיעדר שבועיים עד שלושה, כשכבר במסיבת העיתונאים שנערכה לאחר המשחק שלל המאמן, פפ גווארדיולה, אפשרות כי מדובר בשבר שישבית את הכוכב למספר חודשים.

אם ۪הליך ההחלמה אכן יעבור כמצופה, מסי עשוי לעמוד לרשותו של המאמן הקטאלוני למסע במסגרת ליגת האלופות מול רובין קזאן וביבראס נאתכו ביום רביעי בשבוע הבא. את שני משחקי הליגה של הקבוצה, ביום רביעי הקרוב מול ספורטינג גיחון בקאמפ-נואו ומשחק החוץ בבילבאו בסוף השבӕע, הוא ייאלץ לראות מבחוץ.

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק