אפולה אדל לא זייף מסמכים

במכבי תל-אביב חלמו על נקודות דירוג, מענק כספי ואולי על העפלה לשלב הבתים של הליגה האירופית, אבל הרשויות בצרפת ניקו את השוער מהחשדות בנוגע לזיוף זהותו האמיתית

יום רביעי 22 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
במכבי תל-אביב היו מי שפינטזו על חזרה לליגה האירופית, או לפחות על נקודות דירוג ומענק כספי על העפלה לשלב הבתים, מה שסביר להניח היה קורה אם שוערה של פאריס סן ז'רמן היה מואשם בזיוף זהותו, אבל הרשויות בצרפת נחלצו לעזרת המועדון מעיר האורות ולטۢנתם מסמכיו של אפולה אדל אמיתיים. בכך הופרכו החדשות כי השוער הקמרוני זייף את זהותו. 

כזכור, בסוף השבוע שעבר התלוננה סביליה הספרדית במשרדי אופ"א נגד הצרפתים על שיתופו של השוער, שלטענת מאמנו בעבר הוא בכלל אמברוייז בәאמה בן ה-29. אדל, או שאולי ביאמה, שותף במשחק הליגה האירופית בסביליה בו ניצחו הצרפתים 1:0, וכן בשני משחקי סיבוב הפלייאוף מול מכבי תל-אביב, 0:2 לפ.ס.ז' בצרפת ו-3:4 לצהובים באצטדיון בלומפילד.

כאמור, אדל בן ה-24 נוקה מכל חשד ובפאריס יכולים כעת לנשום לרווחה ולהשתתף במפעלי הליגה האירופית ובליגה הצרפתית כרגיל. הרשויות בצרפת מסרו כי הם בדקו את מסמכיו של אדל בימים האחרונים ולא התגלה כל חשד כי מדובר במסמכים מזוייפים.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק