3 המלצות ליום חמישי

מחזור משחקי אמצע השבוע שנערך בכל אירופה יסתיים לו היום עם שלושה משחקים. במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו ליום חןישי אנו מעניקים לכל המלצה מיוחדת לכל משחק

יום חמישי 23 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 חטאפה - מלאגה - 1 (יחס 1.65)

חטאפה פתחה את העונה עם תבוסה 3-1 באספניול אך לאחר מכן ניצחה את לבאנטה בבית 4-1 והיא נפרדה בתיקו 2-2 מדפורטיבו במחזור הליגה האחרון. היא תארח היום את מלאגה שכרגע במקום ה-16 עם שני הפסדי בית 3-1 לולנסיה ו-2:1 לסביליה ובחוץ היא דווקא מנצחת ואפילו כובשת חמישיה בניצחון 5-3 על סראגוסה. בעונה שעברה ניצחה מלאגה בבית 1-0, חטאפה החזירה לה בסיבוב השני עם 2-1. מתוך עשרה משחקים שהיו בין השתיים רק משחק אחӓ לא הוכרע, חטאפה ניצחה בחמישה משחקים ומלאגה בארבעה. לדעתי המאזן הזה לא יושווה היום, חטאפה נראית טוב יותר ולדעתי היא תנצח את מלאגה למרות שזו דווקא ניצחה במשחק החוץ שלה. אני מסמן כאן 1.

יובנטוס - פאלרמו - 1 (יחס 1.55)

יובה פӪחה לא טוב את העונה עם הפסד 1-0 בבארי ותיקו 3-3 מול יובה אך במחזור האחרון היא פירקה במשחק חוץ לא פשוט על הנייר את אודינזה בתוצאה 4-0. פאלרמו מהצד השני רשמה תיקו במחזור הפתיחה מול קליארי בבית והיא מפסידה בשני המשחקים שלאחר מכן 3-2 בברשיה ו-2:1 בבית מול אינטר. יובה תמשיך לשחק ללא בופון כאשר מרטינס ואמוארי בספק למשחק. פאלרמו מהצד השני תחסר ככל הנראה את פיניליה כשמלבדו כל השחקנים כשירים. פאלרמו ניצחה את יובה בעונה שעברה בשני המשחקים בתוצאה 2-0 גם בבית וגם בחוץ. בסך הכל יובה מתקשה מול פאלרמו אך אחרי הפתיחה החלשהĠשל פאלרמו, יובה תמשיך את היכולת שלה מהמחזור האחרון ולדעתי היא תנצח כאן.

סביליה - ראסינג סנטאנדר - 1 (יחס 1.35)

סביליה במקום השלישי כרגע עם שני ניצחונות חוץ על לבאנטה 4-1 ועל מלאגה 2-1 כשבבית היא נפרדת בתיקו מאופס מול דפורۘיבו. ראסינג מהצד השני מפסידה בשני משחקי הפתיחה שלה, 3-0 מול בארסה ו-1:0 מול ולנסיה והיא מנצחת במחזור האחרון 2-0 בבית את סראגוסה. רנאטו בספק למשחק היום בהרכבה של סביליה, ראסינג מהצד השני תחסר ככל הנראה את רוסנברג שעדיין מושך פציעה. בחמשת המשחקים האחרונים ש۔יו בין השתיים, בארבעה משחקים דווקא קבוצת החוץ ניצחה. בעונה שעברה ניצחה ראסינג בסביליה 2-1 בסיבוב הראשון, סביליה דרסה אותה בסיבוב השני 5-1 בסנטאנדר. סביליה כרגע נראית טוב יותר מראסינג, ולדעתי היא תיקח פה את כל הקופה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק