צ'לסי יטיילו לאליפות נוספת

הציטוט בכותרת שייך דווקא למנג'ר מנצ'סטר סיטי, רוברטו מאנצ'יני, שיארח עם קבוצתו בשבת את האלופה מלונדון. "צ'לסי הקבוצה הטובה והחזקה ביותר בפרמייר ליג", החמיא האיטלקי

יום שישי 24 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 ה۞חזור השישי בפרמייר-ליג יפגיש בשבת את מנצ'סטר סיטי וצ'לסי, כאשר לא פחות מ- 7 נקודות מפרידות ביניהן בטבלה. הכחולים מלונדון תופסים את הפסגה, עם 15 נקודות במאזנם, בעוד חניכיו של מאנצ'יני מאיישים את המקום החמישי עם 8 נקודות.

המנג'ר האיטלקי של הסיטߙ היה עסוק היום (שישי) בפיזור מחמאות לאלופה: "צ'לסי הקבוצה הטובה ביותר כרגע. היא קבוצה חזקה מאוד, שמשחקת המון זמן ביחד. לא מן הנמנע שתשמור על תואר האליפות העונה, די בקלות".

מנצ'יני לא חסך מחמאות גם ממנג'ר הבלוז, קרלו אנצ'לוטי, עימו שߙתף פעולה כשחקן בנבחרת איטליה: "לצ'לסי מנג'ר מצוין. הם עבדו קשה על מנת להגיע למצב המצוין בו הם נמצאים כעת. יש לו עבודה לא פשוטה, והוא עושה את המיטב. אני מקווה שזה מוערך ע"י המועדון. הוא מאמן תחרותי מאוד, יש לו נסיון רב ויכולת לקרוא את המשחק ۑצורה מצוינת".

על המפגש בין שתי הקבוצות מחר: "לא מדובר בקרב מוחות ביני לבין אנצ'לוטי. אני מכיר אותו מצוין, וגם הוא מכיר אותנו היטב ויודע מהן האיכויות שלנו".

צילום: getty images.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק