3 המלצות WINNER לשבת

עשרות משחקים יערכו הערב באירופה. במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו אנו מעניקים המלצות מיוחדות לשלושה משחקים מהליגה הספרדית והאיטלקית

שבת 25 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 א. בילבאו - ברצלונה - 2 (יחס 1.40)

בילבאו שביעית כרגע כשבמאזנה שני ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד. במחזור האחרון היא הביסה בקלות את מאיורקה ואת דודו אוואט בתוצאה 0:3 בבית. בארסה מהצד השני במקום הרביעי כרגע כשהיא משיגה עד כה שלושה ניצחונות והפסד מפתיע להרקולס. במחזור האחרון התקשתה ברצלונה וניצחה רק 0:1 קטן את אותה גיחון שתשחק היום מול ולנסיה. ברצלונה תשחק גם היום ללא מסי הפצוע, מלבדו בארסה בהרכב מלא. בילבאו תחסרȠאת טוקויירו. 37 משחקים היו בין השתיים עד כה, בילבאו ניצחה בשישה בלבד, בארסה ניצחה ב-24 משחקים. בארסה לא שיחקה טוב במחזור האחרון ללא עושה המשחק שלה, מסי, ובארסה תצטרך למצוא מחליף שיעשה עבודה דומה למה שמסי עושה. עד שמסי יחזור, בארסה תתקשה, אבל לדעתי לפחות את בילבאו היא תעבור. זה לא יהיה בקלות, אבל אני מסמן כאן 2.


ליגה איטלקית:

מילאן - גנואה - 1 (יחס 1.45)

סוללת הכוכבים של מילאן נראית כרגע כמו הצל של עצמה. מלבד ניצחון יפה בפתיחת העונה 0:4 מול לצȧה, השיגה מילאן עוד שתי תוצאות תיקו מול קטאניה ומול לאציו כשהיא מפסידה 2:0 לצ'זנה, העולה החדשה. היום תשחק מול מילאן גנואה, שנראית בדיוק אותו דבר כמו מילאן. היא ניצחה במחזור הפתיחה, הפסידה לאחר מכן בבית לקייבו וסיימה בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה. גנӕאה תעלה לשחק בסאן סירו ללא החלוץ מאטיה פרסטו וללא בוסקו יאנקוביץ', מילאן תחסר את אלכסנדרה פאטו ואת מאסימו אמברוסיני. גנואה יצאה חמש פעמים לשחק בסאן סירו והפסידה בארבעה משחקים. מילאן טובה יותר מגנואה זה ללא ספק, ההימור שלי כאן הוא גם עליה. ההרכב שלה פשוט נראה מפחיד לגמרי. אינזאגי, איברהימוביץ', רונאלדיניו, פירלו, סידורף ועוד. זה הרכב שאמור לנצח כמעט כל קבוצה בליגה האיטלקית. מה שכן, סגל השחקנים הזה לא מתחבר בכלל כרגע. אני בכל זאת מסמן כאן 1 על מילאן.

רומא - אינטר - 2 (יחס 1.80)

Ċ

קרב ענק מצפה כבר במחזור החמישי של הליגה האיטלקית. שתי הקבוצות נפגשו זו מול זו בפתיחת העונה בסופר קאפ, רומא הוליכה 0:1 אך אינטר דרסה אותה לאחר מכן בתוצאה 1:3. בכל מה שנוגע לליגה, רומא נראית כרגע רע מאוד ואחרי ארבעה מחזורים לקבוצה שני הפסדי חוץ ̻1:5 בקליארי ו-1:2 בברשיה ושתי תוצאות תיקו בבית מול צ'זנה, תיקו מאופס ומול בולוניה, תיקו 2:2. היום רומא תארח את האלופה אינטר שמגיעה למשחק היום אחרי תיקו במחזור הפתיחה מול בולוניה, אך לאחר מכן מנצחת אינטר בשלושה משחקים ברצף כשבמחזור האחרון היא נראית סוף סוף כמו אלופה כשהיא מביסה בקלות את בארי בבית 0:4. רומא תשחק היום ללא כמה שחקנים חשובים מאוד. שוערה של הקבוצה ג'וליו סרג'יו יעדר בעקבות פציעה וגם המגן פיליפ מקסס יעדר בעקבות השעייה. אינטר תשחק ללא וולטר סמואל, חבייאר זאנטי וללא טיאגו מוטה. אינטר ניצחה בחמישה מӪוך עשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים, רומא ניצחה פעמיים בלבד ושלושה משחקים לא הוכרעו. ההבדלים כרגע בין שתי הקבוצות מבחינת יכולת, גדולים מאוד. אינטר נראית טוב מאוד, רומא נראית רע מאוד. המשחק הזה יכול לציין אבן דרך בדרך של רומא בליגה וההימור שלי לגבי המߩחק הזה הוא שהיא הולכת לספוג הפסד נוסף העונה, והפעם בבית. לאינטר יש לא מעט כוכבים שיכולים לעשות לרומא צרות כמו מיליטו, אטו, שניידר, פאנדב וקמביאסו. גם לרומא יש שמות גדולים כמו טוטי, בוריילו, פיזארו ופארוטה, אך כרגע רומא לא מסוגלת לעשות עם השמות האלה כלום. ߐני הולך כאן עם אינטר, ומסמן כאן 2. היחס אגב ירד בשלושת הימים האחרונים מ-2.20 לו-1.80.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק