6

3 המלצות WINNER לשישי

הליגה הבלגית, הליגה האיטלקית השנייה וכדורגל הולנדי במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 30 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 מכלן - גנק - 2 (יחס 1.80)

מכלן מדורגת במקום החמישי בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה עם הפסד אחד בארבעת המשחקים האחרונים שלה. בסך הכל היא קבוצߔ מצויינת עם 17 נק' בתשעת המשחקים שלה עד כה. מהצד השני יש לנו את גנק, לא קבוצת פאר בליגה הבלגית אך שימו לב. היא מדורגת במקום הראשון בטבלה כשבתשעת המשחקים שלה עד כה היא מנצחת בשמונה משחקים ומסיימת במשחק אחד בתיקו.

מכלן היתה זו שניצחה את שני המשחקים בעונה שעברה מול גנק, אבל בסך הכל, גנק ניצחה בשישה משחקים מתוך העשרה האחרונים כשבמשחקים שלה מול מכלן יש ניצחונות עם חמישה, שישה ואפילו תשעה שערים. מכלן קבוצה לא רעה העונה, אך לדעתי גנק תמשיך עם היכולת המצויינת שלה והיא מסוגלת לרשום ניצחון חוץ מרשים.

אסקולי - ליבורנו - 2 (יחס 2.75)

ליבורנו שירדה בעונה שעברה לליגה השניה לא מרשימה גם בליגת המשנה באיטליה כשהיא כרגע במקום ה-18 בטבלה עם הפסד ושלוש תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים למרות שהיא פתחה טוב את העונה עם ניצחון. היו۝ תתארח ליבורנו אצל אסקולי שפתחה את העונה עם שלוש תוצאות תיקו ושני ניצחונות כשבמחזור האחרון היא מפסידה לצערה לקבוצה בשם פורטוסומגה. 

אסקולי ניצחה את ליבורנו רק פעם אחת בעשרת המשחקים שהיו בין השתיים בעבר. לפני שנתיים הן שיחקו באותה הליגה, ליבורנו ניצחה פעמיים. כשגם באסקולי המאזן של ליבורנו עומד על שלושה ניצחונות בחמישה משחקים. למרות שהיא נראית רע מאוד כרגע אני הולך דווקא איתה מאחר והיא צריכה מתישהו להתעורר. אני מסמן כאן 2.

וויטסה - ווילם - 1 (יחס 1.35)

וויטסה פתחה רע מאוד את העונה עם ארבעה הפסדים רצופים אך היא התעוררה בשלושת המחזורים האחרונים בהם היא רושמת תיקו ושני ניצחונות רצופים. ווילם מהצד השני פתחה את העונה הזו רע יותר מוויטסה כשאחרי שבעה מחזורים, ווילם עדיין עם אפס נקודות ושבעה הפסדים רצופים כשגם בגביע Ӕיא מפסידה לזוולה.

 ווילם ניצחה את וויטסה פעמיים בלבד ב-17 המשחקים שהיו בין השתיים בוויטסה, המארחת ניצחה ב-12 משחקים בינהם במגרשה הביתי. לדעתי היא יכולה להיות שקטה בנוגע למשחק הזה ולרשום ניצחון שלישי רצוף שאולי יחזיר אותה למרכז הטבלה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק