חיים לוי פוטר מבני סכנין

כפי שפורסם כבר ביום ראשון ב-telesport, המאמן שהגיע לאחר עזיבתו של יזבל נעים מפנה את מקומו. כעת בסכנין יתמקדו במציאת מאמן, הרביעי במספר מפתיחת העונה. עבאס סואן יעביר זמנית את האימונים

יום שני 27 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
כפי שפרסמנו כבר ביום ראשון האחרון ב-telesport, חיים לוי אכן קיבל את הודעה על הפסקת עבודתו בקבוצת בני סכנין. למרות שבקבוצה הכחישו תחילה את האפשרות כי יסיים את תפקידו, חיים לוי נאלץ לעזוב לאחר שהשיג נקודת ליגה בודדת בארבעה משחקיםȮ 

כאמור, בפגישה שנערכה הבוקר (שני) הצדדים נפרדו לאחר שלוי החזיק בתפקיד חודש בלבד. במוצאי שבת הקבוצה הפסידה באצטדיון "דוחא" 3:2 למכבי פתח-תקווה. את הקבוצה צפוי להדריך בימים הקרובים עוזר המאמן כיום, עבאס סואן.

לӕי החליף את יובל נעים בפתיחת העונה, אחרי שנעים מונה במקומו של מרקו בלבול שעזב מסיבות אישיות במהלך הקיץ. ללוי היה סעיף בחוזהו המאפשר להנהלת סכנין לפטרו בלי לשלם לו פיצויים, מה שסלל את סיום עבודתו של לוי. גם כך במועדון מעוניינים במאמן בעל רקורד בכיר יותۨ ממנו לאור מצבה העגום של הקבוצה בתחתית.

הבעיה המרכזית של הנהלת סכנין היא שכרגע אין מאמנים שמועמדים למשרה. למרות ששמו של מוטי איווניר הוזכר לתפקיד, לא בטוח שהאחרון יקבל אישור מההתאחדות לשמש במשרה זו, שכן הוא משמש כסקאוט של לואיס פרננדס בנבחרת.
  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק