מכולם דווקא דראפיץ'?

עם כל הכבוד, לא ברור לי למה נציגת המגזר לוקחת מאמן שנכתל במכבי הרצליה ולא הצליח באף מקום אחר. אם אין מאמן אחר, היה עדיף להמשיך עם חיים לוי או להביא את המושייע

יום שישי 01 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 כשקראתי שבני סכנין עומדת להחתים את סלובודן דראפיץ' למאמן, קיוויתי שזה ספין, ושזה לא ייצא לפועל. סמכתי על קודקודי סכנין שהם יודעים מה הם עושים, ולא יפנו למאמן שנכשל בשנה שעברה טוטאלית במכבי הרצליה מהליגה הלאומית, ולמעשה, לא הצליח עדיין באף קבוצה בה הוא אימן.

לא שיש לי משהו נגד דראפיץ', אבל המחשבה הייתה שאחרי שורת כשלונות, בסכנין ינסו לחפש מאמן שלפחות השיג איזו הצלחה במקום אחר. סכנין היא לא מעבדת ניסויים, אך ראשיה פשוט לא מבינים זאת.
סכנין, במצבה, צריכה מאמן על באמת. לא נעים לי להקליד את השורות האלה, אבל אני חושש שדראפיץ', שנגדו, אני חוזר ואומר,  אין לי דבר וחצי דבר,  ייכשל בӡכנין, והקבוצה הצבעונית שמוסיפה הרבה לליגה שלנו תצלול לתחתית, ויהיה לה קשה להיחלץ מהמצב.

פשוט לא ברור על פי איזה מדדים נבחר מאמן בסכנין. האם לא ראוי לחפש מאמן שכבר אימן פעם קבוצת מרכז טבלה ומעלה, אולי אולי אחד כזה שזכה בתואר. לא יזיק גם אחד שטיפח שחקנים צעירים. על שום מה ולמה דראפיץ?

במקום למנות את דראפיץ', עדיף כבר היה לסכנין להמשיך בינתיים עם חיים לוי ולחכות שמאמן בעל שיעור קומה יתפנה ויסכים להיענות לאתגר שהקבוצה מציעה לו. דראפיץ', שלפני הרצליה, כשל גם  בהפועל כפר סבא, ۛבר הוכיח שהוא לא אחד שיכול להנהיג את קבוצה במצב בעייתי, כמו זה שסכנין  נמצאת.

אגב, אני לא מבין מדוע קודקודי סכנין לא פנו לשייע פייגנבוים, שיש לו רקורד רב בהובלת קבוצות ונחשב למושייע הלאומי. הוא מנוסה בהרבה מדראפיץ', גם אם אין לו סוללה של̠שתדלנים שעובדים בשביל שהוא יקבל תפקידים.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק