3 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות על משחקי#הווינר. והיום אנו נתמקד בשלושה משחקים, שניים מהליגה הראשונה באנגליה ואחד מהצ'פיונסשיפ

יום שלישי 28 ספטמבר 2010

 סווינדון - פלימות - 1 (יחס 1.80)

סווינדון במקום ה-12 בטבלה בצסגרת הליגה הראשונה באנגליה, היא בכושר מצויין אחרי ארבעה ניצחונות בחמשӪ המחזורים האחרונים. פלימות מהצד השני במקום ה-17 בטבלה עם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים ועם שני הפסדים כשהיא לא משחקת טוב במשחקי החוץ שלה. סווינדון אולי לא קבוצה גדולה בליגה הראשונה אבל בטח שהיא טובה יותר מפלימות. אני מסמן כאן 1.

שפילד וונסדיי - אולדהאם - X (יחס 3.00)

שתי הקבוצות מדורגת במרכז הטבלה בליגה הראשונה באנגליה, שתיהן מגיעות למשחק היום בכושר לא טוב. שפילד אחרי ארבעה הפסדים רצופים, שניים מהם בבית. אולדהאם במקום העשירי בטבלה עם שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים̠עם שני הפסדים בשלושת המשחקים האחרונים שלה. המועצה נתנה כאן יחס עדיף לשפילד אך לדעתי בכושר שלה, המשחק יהיה מעט יותר שקול מאשר על הנייר. אני מסמן כאן X מפתיע.

נוריץ' - לסטר - 1 (יחס 1.80)

המועצה נתנה כאן יחס של 1.80 על ניצחەן ביתי של נוריץ' שבמקום השישי בטבלת הצ'מפיונסשיפ, על לסטר, שסוגרת את הטבלה עם חמש נק' בלבד כשהיא סופגת שישיה במחזור האחרון מפורטסמות. נוריץ' אמנם מפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים, לסטר רושמת שני ניצחונות ושני הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים, אך לסטר ߧבוצה חלשה, בטח שבמשחקי החוץ שלה. נוריץ' תנצח את המשחק הזה, היחס לדעתי אולי בגדר מתנה.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק