גולדואר: אוהדי מכבי פשוט מדהימים

הבעלים הקנדי של מכבי ת"א ראה את המשחק של קבוצתו מול מ.ס אשדוד בקנדה ולא חסך בשבחים על אוהדי הקבוצה : "היה כיף לראות אותם הם חיממו לי את הלב". ישראלביץ' מאוכזב ממעמדו

יום שלישי 28 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 במכבי ת"א חזרו הבוקר לאימונים, אחרי הניצחון הקשה אתמול (שני) 1:2 על מ.ס אשדוד בחוץ. ניߦחון הליגה השלישי ברציפות של הקבוצה, שיחרר הרבה לחץ ובמועדון מכוונים למעלה.

מיץ' גולדהאר, הבעלים של מכבי ת"א שוחח לאחר המשחק עם אנשי הקבוצה והביע שביעות רצון גדולה מהניצחון ומתצוגת העידוד של האוהדים, כאשר 3000 מהם הגיעו לאשדוד ולא הפסיקו לעודד את הקבוצה.

הבעלים הקנדי אמר לראשי הקבוצה: "האוהדים חיממו לי את הלב, הם פשוט נפלאים, אם ניקח תארים השנה יהיה להם חלק משמעותי בהצלחת הקבוצה. הלוואי וזה ימשך".

למרות הפרגון של גולדהאר לקהל, הבעלים לא היה מרוӦה משחק הרדיוס שספגה הקבוצה, ומכך שמכבי תאלץ להיפרד מ-250 אלף שקל לפחות, בעקבות התפרעות האוהדים.

גולדהאר התייחס גם לסוגיה הזאת ואמר: "יש אוהדים שהם יותר מדי מתלהבים, צריך לעודד בספורטיביות ולא לחרוג מהכללים"Į


ישראלביץ. רוצה לקבל יותר דקות משחק

בפן המקצועי, במכבי לא מרוצים מהתנהגות של ישראלביץ' , שעשה פרצופים לאחר שנכנס כמחӜיף. גורם במכבי: "השחקנים צריכים להבין שיש סגל רחב ורוטציה בריאה. כל אחד יקבל את הדקות שלו , אנחנו לא רוצים לראות שחקנים עם פרצופים חמוצים".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק