הכול בזכות יור ההתאחדות

בלי ההתערבות של אבי לוזון בלומפילד לא היה זוכה לארח את הצ'מפיונס ליג, ולהפועל לא היה צ'אנס מול ליון. שלמה חסיד מפרגן לאיש שפלטיני לא יכול לסרב לו. וגם מחמאות על פינת היߡטוריה מצוינת באתר ההתאחדות

יום רביעי 29 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 בשקט, בלי ששמנו לב, התרחש מתחת לאפינו נס. איצטדיון בלומפילד הוכשר לארח משחקים בליגת האלופות. הכול תודות לקשריו המצויינים של יו"ר ההתאחדות אבי לוזון, שכנראה לא רצה עוד קמפיין כושל כמו של מכבי חיפה בליגת האלופות אשתקד.

לא יודע למה, אבל לוזון לא מקבל מאיש קרדיט על ההצלחות שלו. לעומת זאת בוחנים אותו בזכוכית מגדלת, וכל מהלך שלו נבחן בקפידה על מנת לגלות ליקויים, ולנזוף בו. מנסים לצייר תמונה שחורה גם כאשר היא חיובית.

אם הפועל תנצח את ליון הߢרב, וזה לא לגמרי בשמיים, ללוזון ולעזרה שלו יהיה בכך משקל חשוב. לכדורגל הישראלי כולו זה ייתן דחיפה רצינית לקראת צמד המשחקים המכריעים של הנבחרת מול קרואטיה ויוון. והכול בזכות יו"ר ההתאחדות.

לפי דעתי כדאי שנירגע עם הביקורת על לוזון, ונהפוך Ӑת הדיון בעניינו לענייני ומידתי, כי כל ההשתלחויות נגדו נראות לי מגמתיות וקטנוניות. אני אישית גם הייתי בעד מינויו של גיא לוזון לנבחרת הצעירה ואני שמח לומר "אמרתי לכם" כי לוזון הצעיר הוכיח שהוא מאמן ראוי לנבחרת הזאת.

אני אישית מאמۙן ללוזון שהוא יכול להביא לאיצטדיון רמת גן המשופץ את גמר הצ'מפיונס ליג בעוד חמש שנים, או את אליפות אירופה עד גיל 21. מישל פלטיני כנראה לא יכול לסרב לו, ועובדה שכשלוזון רוצה הוא מכשיר את בלומפילד לליגת האלופות, בלי בעיות.

באופן אישי סיקרתי את הӔתאחדות לכדורגל גם ביימי היו"רים הקודמים שלה, איצ'ה מנחם וגברי לוי, ואני יכול להעיד שלוזון טוב בהרבה משניהם ביחד. הנה למשל השבוע גלשתי להנאתי באתר המושקע של ההתאחדות לכדורגל ושמחתי לגלות את פינת ההיסטוריה החדשה והמצויינת של אשר גולדברג, שרק מוסיפה כבוߓ לאתר ולהתאחדות.

ההחלטה לצרף את גולדברג להתאחדות לכדורגל היא הרבה יותר ממבורכת. ראוי שכל התאחדות תדע לשווק גם את ההיסטוריה שלה ואין מתאים מאשר גולדברג למשימה.

גילוי נאות: אשר גולדברג היה בעבר חברת מערכת telesport

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק