אריס ניצחה, הפסד לסנט פטרסבורג

מוקדמות היורוקאפ: שרון דרוקר ואריס סלוניקי רשמו ניצחון דחוק בסופיה, 78:74. צביקה שרף ניצח את מכבי בתחילת השבוע במשחק אימון אבל את היורוקאפ פתח בהפסד 58:69 בדלאטסראי

יום רביעי 29 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים זכתה לפתוח עוד אתמול (שלישי) את משחקי מוקדמות היורוקאפ בכדורסל עם ניצחון, והערב הצטרפו שני נציגים ישראלים נוספים על הקווים - שרון דרוקר עם קבוצתו אריס סלוניקי וצביקה שרף עם ספרטק סנט. פטרסבורג.
אריס סלוניקי של דרוקר רשמה ניצחון חוץ דחוק בסופיה, 78:74, במשחק אותו אריס לא הייתה רחוקה מלאבד. היוונים פתחו את המשחק בפיגור של 1:10, אבל הצליחו לחזור למשחק ולמעשה עלו ליתרון ראשון רק ברבע הרביעי. דרוקר צריך להודות לאנטוני טאקר שהצטייו Ӣם 26 נקודות ו-13 כדורים חוזרים.  אצל הבולגרים בלט באוומן עם 18 נקודות. 

הנציג הנוסף על הקווים, צביקה שרף, התארח הערב באיסטנבול ורשם הפסד בהפרש דו ספרתי שיהיה לקבוצתו קשה למחוק בגומלין בשבוע הבא ברוסיה, 69:58 מול ےלאטסראי הטורקית. סנט. פטרסבורג של שרף התקשתה לייצר מצבים בהתקפה והרבע ההתקפי הטוב ביותר שלה היה השני, בו קלעה 18 נקודות. ברבע הראשון הסתפקו הרוסים ב-11 נקודות וברבע השלישי ב-12 בלבד.

כאמור, משחקי הגומלין יתקיימו בשבוע הבא,Ƞב-6.10 ביוון וברוסיה. גם הפועל ירושלים תשחק ותארח את הגומלין מול ליאז', אחרי שרשמה אתמול ניצחון דחוק בבלגיה, 62:59.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק