גיא אסולין על סף סיכום בסיטי

הקשר הישראלי מחלים מפציעה וצפוי לחתום כבר בימים הקרובים במנצ'סטר סיטי. למרות זאת, העונה הוא ככל הנראה יושאל וישוב לאנגליה רק בעונה הבאה

יום חמישי 30 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
גיא אסולין, שעזב בקיץ האחרון את ברצלונה לאחר ששיחק שם בעיקר בקבוצות המילואים והנוער, למרות מספר הופעות בודדות גם בקבוצה הבוגרת של המועדון, צפוי לחתום בימים הקרובים ߑקבוצת מנצ'סטר סיטי לשלוש או ארבע השנים הקרובות.

גיא אסולין היה קרוב לחתימה במועדון האנגלי כבר בחודש אוגוסט, אולם הקשר המוכשר לא הצליח לעבור את הבדיקות הרפואיות והמו"מ עם האנגלים נפסק. בשבוע האחרון הסיטי ביקשו מהקשר לשוב לאנגליהĠכדי לעבור בדיקות בשנית, כשהפעם נראה כי המעמד יבשיל עד לחתימה.

אסולין בן ה-19, שוחרר כזכור מברצלונה והסיטי יכולה לצרף אותו ללא תמורה. במנצ'סטר סיטי חושבים לא רק על ההווה וכוונה היא להשאיל את אסולין לקבוצה אחרת ולצרף אותו אחרי שיתחשל וייתןȠעונה טובה במועדון אחר.

כזכור, בעקבות חוקי הפרמייר-ליג החדשים שאוסרים להחזיק ביותר מ-25 שחקנים בסגל, הסיטי לא יכולה לצרף עוד שחקנים לעונה הקרובה וגיא אסולין, שרשם את הופעת הבכורה שלו בבוגרים של ברצלונה בגיל 16, מתוכנן להיות שחקן העתיד של המועדߕן.

אסולין יהיה כשיר לשחק כבר בחודש הבא, כשהשבוע הוא יעביר בטיפולים מיוחדים שמימנו עבורו אנשי מנצ'סטר סיטי.  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק