פאר ופנג נוצחו בגמר הזוגות

טוקיו: שחר פאר וזוגתה הסינית היו רחוקות שתי נקודות בלבד מתואר, אבל נוצחו 6:4, 4:6 10:8 מול בנשובה וסטריקובה. כבר ביום ראשון תשתתף פאר בסיבוב הראשון של טורניר בייג'ין

שבת 02 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
שחר פאר וזוגתה הסינית, שוואי פנג, היו רחוקות שתי נקודות בלבד מתואר בטורניר טוקיו, אבל גמר הזוגות הסתיים באכזבה רבה עבור הצמד הישראלי-סיני, שהיה רחוק 2 נקודות בלבד מזכייה בתואר לאחר שהוליכו 3:6 בסופר טיי-ברייק.

פאר ופנג נוצחו הבוקר (שבת) בגמר הזוגות על-ידי איבט בנשובה  וברבורה זלהובה בתוצאה 6:4, 4:6 ו-10:8, אבל עבור הצמד המפסיד מדובר בהצלחה רבה מאחר והשתיים לא שיתפו מעולם פעולה וכבר בטורניר היוקרתי והראשון שלהן ביחד השתיים העפילו ߜגמר והיו קרובות מאוד לזכייה. כזכור, בדרך לגמר הדיחו פאר ופנג את הצמד הטוב בעולם, פלביה פנטה וג'סילה דולקו וכן את המדורגת הטובה בעולם בזוגות, ליזל הובר האמריקאית ששיתפה פעולה עם צ'אן.

פאר ופנג ייפרדו לתקופה הקרובה מאחר ושחר פאר תשתתף בטורניר הזוגות בבייג'ין עם שותפתה הקבועה, הרומניה מוניקה ניקולסקו. הפרידה לא תתבצע לפני שהשתיים יתחלקו בפרס הכספי הנכבד מטורניר טוקיו, 50 אלף דולרים ו-620 נקודות דירוג.  

שחר פאר תפתח את משחקיה בבייג'ין כבר מחר במסגרת הסיבוב הראשון, שם תۤגוש את הסינית סאן שנגנן שהגיעה לסיבוב הראשון בזכות כרטיס חופשי. בסיבוב השני ממתינה לפאר, אם תעפיל, פטי שניידר בת ה-31.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק