אנחנו נאבקים בתחתית

לאחר ההפסד המביך מול בלקפול, ליברפול של רויĠהודג'סון נמצאת מתחת לקו האדום עם 6 נקודות בלבד משבעה משחקים והמנג'ר מתחיל לעכל את מצב של הקבוצה מאנפילד. האוהדים דורשים את דלגליש במקומו

יום שני 04 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

6 נקודות ליגה משבעה משחקים - זה המאזן המביך שהשיגה עד כה ליברפול העונה, תחת המאמן החדש רוי הודג'סון. השיא הגיע אתמול (ראשון), כאשר ליברפול הובכה בביתה והפסידה 2:1 לעולה החדשה בלקפול.

בעונה שעברה ליברפול התאכזבה נוכח הכשלון להגיע למוקדמות ליגת האלופות והאדומים נאלצו להסתפק בליגה האירופית, אבל נראה כי השנה גם Ӕליגה האירופית כבר לא בתכניות. רוי הודג'סון, שהחליף הקיץ את רפא בניטז לאחר עונה מוצלחת במיוחד בפולהאם, איתה הגיע לגמר הליגה האירופית, כבר התחיל לעכל את מצב קבוצתו ולא ברח מאחריות.

"אנחנו בתחתית הליגה וצריכים להתעסק במאבקיĠהישארות. אם אנחנו נמצאים בין 3 האחרונות בטבלה אז אנחנו נאבקים על הישארות בליגה, אנחנו צריכים לדעת לחיות עם זה". 

למרות זאת, הודג'סון יודע כי ליברפול שווה הרבה מעבר ובנימה אופטימית יותר הוסיף: "אני לא חושב על ירידה כשנותרו עוד 3ı משחקים. הדאגה שלי היא שאנחנו לא משחקים בשיא היכולת, אפילו לא לפרקים. במחצית הראשונה (מול בלקפול) נענשנו על שאננות יתר. זאת תוצאה רעה מאוד ויום רע מאוד. התוצאה הנהדרת שלהם זה הסיוט הגדול שלנו".

לאחר ההפסד אוהדי הקבוצה המסורים ביציע ה"קופ" כבר החלו בקריאות לעבר הודג'סון ודרשו ממנו להתפטר, כשבנוסף האוהדים קראו בשמו של שחקן העבר, קני דלגליש. הודג'סון הגיב על כך: "אני המנג'ר ואני זה שלוקח את האחריות על מצב הקבוצה. אני צריך לקבל את זה שהאוהדים רוצים דברים אחרים. זה לא פייר שהאוהדים שרים לקני? אין דבר כזה פייר בכדורגל. זה מובן שהקהל שלנו מתוסכל".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק