שברת? שילמת

מאמן סגנית אלופת העולם החליט לנפות מסגל נבחרת האונרג' את קשר מנצ'סטר סיטי, נייג'ל דה יונג לאחר שהאחרון שבר את רגלו של חלוץ ניוקאסל, חאתם בן ארפה: "לא הייתה ברירה. אӠי אשוחח איתו על כך"

יום שני 04 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
בעיתון ה"טלגרף" ההולנדי יצאו הבוקר בביקורת קשה נגד קשר מנצ'סטר סיטי, נייג'ל דה יונג. הקשר האחורי של נבחרת הולנד ידוע במשחקו האגרסיבי, לעיתים אף פראי. אתמול (ראשון) שבר דה̠יונג את רגלו של שחקן ניוקאסל, הצרפתי חאתם בן ארפה כבר בפתיחת המשחק. בן ארפה, שרק הושאל בחודש שעבר לניוקאסל, ייעדר לפחות בחצי השנה הקרובה.

בעיתון ה"טלגרף" מזכירים כי זאת לא הפעם הראשונה בה דה יונג נכנס לתיקול חמור במיוӗד ושובר רגל של שחקן יריב. עוד בעיתון התלוננו כי הוא אינו מתאים לסגל הנבחרת והוזכרה העבירה הקשה שביצע בגמר המונדיאל על צ'אבי אלונסו. באותו משחק מול ספרד הוא קיבל כרטיס צהוב בלבד, שגם זה משהו לעומת ההתעלמות המוחלטת של השופט במשחק הפۨמייר-ליג ביום ראשון מול ניוקאסל.

בעקבות מקרים אלה, החליט מאמן נבחרת הולנד, ברט ואן מרוויק להשעות את הקשר מהמשחקים הקרובים, נגד מולדובה בחוץ ומול שבדיה בבית: "אין אופציה אחרת, לא הייתה לי ברירה. הודעתי על כך לשחקני הסגל ואני אשוחח גם עם נייג'ל בהמשך".

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4