דווין מיצ'ל חתם במכבי ראשלצ

הפורוורד ששיחק בעונה שעברה בהפועל חולון, חתם היום לעונהĠאחת בקבוצה של אפי בירנבוים שאמר במסיבת עיתונאים לקראת פתיחת העונה: "הלכנו העונה על קו של צעירים ואנחנו משלמים שכר לימוד"

יום שלישי 05 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
מכבי ראשון לציון הודיעה היום על החתמתו של דווין מיצ'ל (28, 1.96) פורוורד ששיחק בעונה שעברה בהפועל חולון והיה אחד משחקנۙ המפתח בהישארות שלה בליגת העל.

מיצ'ל רשם במדי חולון ממוצעים גבוהים של 16.1 נק', 4.4 ריב', 3.0 אס' וגם 3.7 איבודים למשחק. מיצ'ל נפצע בשלהי העונה שעברה, שוחרר מחולון וחזר לארצות הברית כדי לעבור ניתוח.

מיצ'ל שיחק באירופה במדי ראסינג פאריז ובעונה שלאחר מכן החל בליגת הפיתוח והמשיך בגרמניה במדי באמברג(10.3 נק', 3.4 ריב', 2.3 אס'). בעונת 08/09 קיבל חוזה בלייקרס אבל שוחרר ועבר שוב לליגת הפיתוח שם הרשים מאוד במדי הלוס אנג'לס דיפנדרס (18.6 נק', 6.9 ריב', 4.3 אס').

הקבӕצה ערכה היום מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת העונה.  המאמן אפי בירנבוים אמר: "הלכנו על קו צעירים ובינתיים אנחנו משלמים שכר לימוד, התוצאות שלנו לא היו טובות במשחקי האימון, הקבוצה צריכה להשתפר, אני לא יכול להגיד איפה נשתלב, הליגה מאוד התחזקה, היום זה ליגה יותר מקצוענית, הקבוצות העלו את התקציבים שלהם, זו ליגה של עשר קבוצות טובות, אנחנו נצטרך לעשות קפיצת מדרגה כדי להשתלב"

בירנבויום הוסיף: "הליגה יותר מקצוענית, יש כאן זרים טובים, מתאזרחים חזקיםĬ כל מתאזרח חזק כמו אלו שהביאו בני השרון ומכבי חיפה זה שדרוג גדול, כמו בזמנו שהיה לגליל את ברד ליף, אני אעשה כל מאמץ שהקבוצה הזאת תעשה כמה שיותר נצחונות ותגיע לחלק העליון של הטבלה, יש חשש כמובן, אבל תמיד יש חשש, זה היופי של הספורט, צריל להתגבר על החשש ולהביא נצחונות. קשה מאוד מצד אחד לגדל שחקנים ומצד שני להביא נצחונות"

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק