ברק יצחקי: אני מרגיש טוב

ברק יצחקי חזר מברצלונה לאחר הניתוח שעבר בברכו וסיפר: "אהיה שמח אם אוכۜ לחזור מוקדם. בימים הקרובים יגיע דו"ח מפורט מהרופא שניתח אותי ונדע יותר". כחלון ועזרן התנצלו ושבו לאימונים

יום שלישי 05 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT
ברק יצחקי, שהגיע הקיץ למכבי תל-אביב בהעברת ענק מבית"ר ירושלים, נפצע כבר במחזור הפתיחה של ליגת העל וכבۨ היה נראה כי את עונתו הראשונה בצהוב הוא צפוי לבלות בעיקר ביציע. במהלך הניתוח שעבר בברצלונה לפני שבועיים בברכו הפגועה, גילה יצחקי כי הרצועה הצולבת שלו אינה זקוקה לשחזור אלא לאיחוי בלבד, מה שעשוי להחזיר אותו למגרשים מוקדם מהצפוי.

Ċהיום (שלישי) חזר יצחקי לישראל, לאחר שנותח על-ידי מי שהיה אחראי לשיקומו של מאור בוזגלו בשנה שעברה. למרות האופטימיות במכבי ת"א ואצל השחקן עצמו, יצחקי ייאלץ לבלות את החודשים הקרובים מחוץ למגרשים, אך כפי שכבר דובר רבות, תהליך ההחלמה צפוי להיות קצר&nɢsp;משמעותית ממה שדובר תחילה.

יצחקי סיפר עם הגעתו ארצה: "אני מתחיל עכשיו בתהליך השיקום ואם אני אוכל לחזור מוקדם יותר אני אשמח. עוד שלושה שבועות אני אטוס לברצלונה לבדיקה שתקבע אם הניתוח עבר בהצלחה. בימים הקרובים יגיע דו"ח מפӕרט לצוות המקצועי והרפואי במכבי ונדע יותר. אני מרגיש טוב יותר".

כזכור, מכבי תל-אביב ניצחה את 2 המחזורים האחרונים בהם יצחקי שהה בברצלונה, 2:1 באשדוד ו-1:2 מול הפועל פ"ת בתוספת הזמן, מה שאף העניק לה למספר ימים את המߧום הראשון בטבלה. יצחקי סיפר על הצפייה במשחקים מרחוק: "ראיתי את השער של מדוניאנין בתוספת הזמן וגם את הניצחון באשדוד וקפצתי על רגל אחת בבית החולים". 

כמו כן, יצחקי הוסיף כי לא רק במכבי תל-אביב הוא צפה: "כולם נסעו לראות את מסә מול מאיורקה אבל אני באתי לראות את דודו אוואט. הוא אירח אותנו ומאוד נהנתי לראות אותו. אולי הבאתי לו מזל אחרי שהוא הצטיין ומאיורקה השיגה תיקו".

תמיר כחלון ויניב עזרן שלא הגיעו למשחק מול הפועל פתח תקווה (לא היו בסגל) והושעו מהקבוצה, ה۪נצלו היום על המעשה. השניים שבו לאימונים סדירים במכבי.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק