לא מבין למה אומרים שאני לא שחקן טוב

ג'ף פוט, קיבל כבר הודעה לא רשמית על שחרורו והוא אמור להיחתך בשבועות הקרובים"ממכבי תל אביב. הבוקר הוא שבר שתיקה ובראיון ל-telesport הוא אומר: "אם אני אקבל את ההזדמנות שלי, אני אוכיח את עצמי"

יום רביעי 06 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 ג'ף פוט קיבל כבר לפני כחודש וחצי הודעה לא רשמית כי הוא לא ישחק העונה במכבי תל אביב וכי הוא יכול למצוא קבוצה אחרת. אלא שמכבי תל אביב מחוייבת בחוזה עימו וחייבת לאפשר לו להתאמן, ובינתיים פוט זוכה מידי פעם למספר דקות מועۘ במשחקי אימון.

פוט, שסומן כהבטחה גדולה, דווקא מאמין בעצמו. הבוקר הוא אמר ל-telesport: "אני רוצה להישאר במכבי. אני יכול לתרום לה ואני בהחלט מאמין ביכולות שלי".

לא הבנת את המסר? הרי כמעט ולא שיחקת במשחקי האימון

"אני עדיין שחקן צעיר ואני חושב שנבנית השנה במכבי קבוצה טובה עם מאמן טוב ושחקנים מצוינים. בכלל לא קיבלתי הזדמנות להוכיח מה אני יודע לעשות. אם אקבל את ההזדמנות  שלי,  ברור שאני יכול לתרום למכבי".
<ɢr/> במכבי רוצים שתצא לשנה לצבירת ניסיון בקבוצה אחרת

"זאת צריכה להיות החלטה של שני הצדדים. אם זה תלוי בי, אני רוצה להישאר במכבי, להיאבק על מקומי ולהוכיח שמקומי במכבי. אני לא מבין למה אנשים אומרים שאני לא שחקן טוב. אף אחד מהם לא ראה אותי משחק . שוחחתי עם אנשי מכבי ואני לא חושב שהדעות בקבוצה שליליות כלפי, להפך, יש בינינו הרמוניה".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק