בן חיים נח. ורמוט כנראה לא יפתח

טל בן חәים סובל מכאבים בשריר הירך. הבלם לא התאמן כדי לא להעמיס על האזור, אבל צפוי לשחק. בחמישי הוא ימריא ללונדון להשתתף בברית המילה של בנו. מסתמן: ורמוט לא יפתח. דגני זומן במקום רואש

יום רביעי 06 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 אם לא הספיקה לנבחרת הישראלית המתכוונת למשחק מול קרוېטיה פציעתו של הקפטן יוסי בניון, מתברר שגם בלם הנבחרת וקבוצת ווסטהאם האנגלית, טל בן חיים, פצוע ולא התאמן היום.

בן חיים התלונן על כאבים חזקים בשריר הירך ונצטווה לנוח מפעילות על ידי הצוות הרפואי של הנבחרת, במטרה לא להעמיס על האזור הפצוߢ. למרות זאת הוא צפוי לפתוח במשחק מול קרואטיה, בתקווה שניתן יהיה להפחית את כאביו כדי שיוכל להשלים 90 דקות ואף להשתמש בו למשחק החשוב מול יוון בשבוע הבא..

בן חיים ייצא ביום חמישי ללונדון להשתתף בברית המילה של בנו, וביום שישי בערב הוא ישוב ארצה כӓי ליטול חלק במשחק מול קרואטיה.

מי שחשב שבמשחק הרשמי השלישי של לואיס פרננדס כמאמן נבחרת ישראל הוא יציב בהרכב הפותח של הנבחרת את שחקן העונה שעברה בליגת העל, גילי ורמוט, עומד כנראה להתבדות. על-פי חלק משחקני סגל הנבחרת, גילי ורמוט זכה ללא מעט מסרәם כי הוא לא יפתח בהרכב במשחק מול קרואטיה בכל מקרה.

עד אתמול נראה היה שפרננדס מעדיף את יוסי בניון אם הקפטן יהיה כשיר, אבל בעקבות פציעתו של האחרון, נזרק גילי ורמוט אל ההרכב הראשון. אלא ששחקנים בנבחרת מספרים שבשום תרגול עד כה לא קיבל גילי ורמוט ېת ההרגשה כי הוא עומד לפתוח בהרכב והסיכוי שהוא יזכה לחולצת ההרכב מול קרואטיה נראה קלוש.

מי שכן נראים בטוחים נכון להיום בהרכב הפותח של לואיס פרננדס מול קרואטיה הם השוער דודו אוואט, המגן הימני דני בונדר, הבלמים  בן חיים ודקל קינן,Ġהקשר האחורי אלמוג כהן, בקישור הקדמי ליאור רפאלוב והחלוץ אליניב ברדה. 

לצידו של אלמוג כהן בקישור האחורי ככל הנראה יפתח ביבראס נאתכו, כשהקשר האחורי השלישי בהרכב אמור להיות אחד מהשלושה - גל אלברמן, ערן זהבי או תמיר כהן, אך האחרון עשוי Ӝפתוח בהרכב הנבחרת כבלם שלישי על חשבון קשר נוסף. בחלק ההתקפי צפוי לשחק איתי שכטר לצידם של רפאלוב וברדה, מה שמקשה במערך שכזה למצוא את המקום לגילי ורמוט בין ה-11 הפותחים.

מגנה של מכבי נתניה, אוראל דגני, זומן לסגל הנבחרת במקום אושרי רואש, שחקנה של הפועל חיפה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק