ברקוביץ מסתבך. יעמוד שוב לדין

בעליה של קבוצת נשר, שהורחק לחודש וחצי בעקבות העלבת שופט, יעמוד שוב לדין משמעתי אחרי שכינה את הדיינים "חבורה של אפסים". ברקוביץ גם נקנס גם ב-2,500 ש&qvot;, בנוסף המועדון נקנס ב-600 ש"ח

יום חמישי 07 אוקטובר 2010
דורון ברגר

 אייל ברקוביץ', הבעלים של מועדון כדורגל נשר, שחקן העבר ופרשן הספורט בהווה, מסתבך. אחרי שהתבשר כי ייאלץ לצפות בששת השבועות הקרובים במשחקי קבוצתו מהיציע, השתלח ברקוביץ בדיינים וכינה אותם "חבורת אפסים".

ברۧוביץ התבשר כי הוא יעמוד לדין בפעם השניה, זמן קצר אחרי שספג עונש כבד של הרחקה מהמגרשים למשך חודש וחצי. זאת בעקבות התבטאויותיו נגד המערכת המשפטים והוא צפוי לתת את הדין שוב באשמת ביזוי והעלבה של המערכת המשפטית.

עוד לפני כן, דיין ההתאחדות לכדורגל, עמנואל סלע, קיבל את טענת שופט המשחק מסוף השבוע האחרון בליגת ילדים טרום ב', בין נשר למכבי הרצליה. על פי דו"ח השופט, ברקוביץ' הורה לשחקניו לרדת באמצע המשחק, על דעת עצמו,  לשתות מים. 

על פי הדו"ח ברקוביץ' גם אמר לשߕפט "אני יראה לך מה זה אין הפסקת מים". אגב, במשחק היו ארבע הפסקות מים, אולם לקראת סיומו היה זה ברקוביץ' שהחליט כי יש צורך בהפסקת מים נוספת.

ברקוביץ' לא הגיע לדיון שנערך אתמול בהתאחדות. הוא כתב הגנה לפיו "השופט לא עמד בהסכם өל הפסקות המים". ברקוביץ' גם טען כי יש לו עדים לפיו הוא לא התעמת מילולית עם השופט.

סלע לא קיבל את גרסתו של ברקוביץ', לפיכך, ברקוביץ' הורחק לשישה שבועות בפועל ו-12 שבועות על תנאי. בנוסף לקנס כספי של 2,500 שקלים בפועל ו-3,000 שקלים על תנאי.Ƞקבוצת מ.ס. כדורגל נשר מליגה ילדים טרום ב' שרון, נקנסה ב-600 שקלים בפועל

ברקוביץ' אמר אחרי גזר הדין כי: "הדיינים הם חבורה של אפסים. מעניין מה הם היו עושים אם ילד היה מת על המגרש. אני נשבע שאני לא אשלם את הקנס בחיים. זו בושה".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק