4 המלצות WINNER לשלישי

כמידי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. והיום אנו נתמקד בארבעה משחקים בינלאומיים

יום שלישי 12 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

משחק מספר 23: קרואטיה - נורבגיה - 1 (יחס 1.50)

קרואטיה בבית הישראלי ېחרי ניצחון חוץ כאן ברמת גן, הם מוליכים את הבית עם שני ניצחונות ותיקו. הנורבגים מהצד השני מושלמים עם שלושה ניצחונות בבית שלהם. זהו משחק ידידות מעניין מאוד בו הנבחרת הנורבגית רוצה לבחון את עצמה מול קבוצה חזקה. הקרואטים בהחלט חזקים יותר מנורבגיה וההימור שלי ۔וא שנורבגים יפסידו כאן.

משחק מספר 53: אקוודור - פולין - 1 (יחס 2.15)

אחת ממארחות הטורניר, פולין, יוצאת לאקוואדור למשחק ידידות זאת אחרי שהיא מסיימת בתיקו מול ארה'ב ורושמת בכך שבעה משחקים ללא ניצחון העם שלושה הפסדים וארבע תוӦאות תיקו. אקוואדור מהצד השני מפסידה 1-0 במשחק ידידות מול קולומביה והיא בסך הכל מפסידה בשלושה מתוך ארבעת משחקי הידידות האחרונים שלה. לפולין יהיה קשה מאוד מול אקוואדור במשחק החוץ הזה, לדעתי גם כאן הם לא ינצחו.

משחק מספר 56: קוסטה ריקה - אל ӡלבדור - 1 (יחס 1.50)

שתי נבחרות מאוד חלשות מיבשת אמריקה כשקוסטה ריקה מפסידה לפרו החלשה 2-0 לפני יומיים, אל סלבדור מפסידה לפנמה החלשה 1-0. שתיהן רושמות לא מעט הפסדים בצרורות ומי שמתעקש להמר על משחק שכזה יכול לקבל יחס של 1.50 על קוסטה ריקה, שהיא בסך הכל פחות חלשה מאל סלבדור.

משחק מספר 58: ארה"ב - קולומביה - X (יחס 3.00)

ארה'ב מפסידה 2-0 לברזיל אחרי המונדיאל והיא נפרדת בתיקו 2-2 מול פולין במשחקה האחרון לפני יומיים. קולומביה מנצחת 1-0 את אקוואדור בחוץ כשהיא מפסידה לפני חודש למקסיקו ומנצחת את ונצואלה. קולומביה נבחרת חזקה בדרום אמריקה, ארה'ב תקשה עליה בבית ולדעתי בשעה שכזו (שנוחה לשתי הקבוצות האלו), לא נראה הכרעה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק