יד: מכבי ראשלצ בחוץ. הפועל בפנים

גביע הߐיגוד: ניצחון 30:32 על וולנדאם ההולנדית לא הספיק לאלופה הישראלית, שסיימה את דרכה במפעל בעקבות הפסד ב-4 שערים במשחק הראשון. הפועל ראשון לציון ניצחה 30:38 את יוז'ני וכיפרה על ההפסד בהפרש של שני שערים מיום שישי

שבת 09 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

פחות מיממה לאחר שהפסידה לה 29:27, ניצחה הפועל ראשון לציון את יוז'ני האוקראינית, 38:30 ועלתה לסיבוב השלישי של גביע האיגוד האירופי. סגנית האלופה הציגה הפעם יכולת טובה בהרבה מהמשחק הראשון שנערך ביום שישי בגן נחום.

שחקני ראשון לציון ירדו למחצית ביתרון מבטיח של 14:22. יוז'ני הצליחה לצמק את הפער במחצית השנייה, אך יכולת מצוינת של עידן מימון העניקה את הניצחון להפועל ראשל"צ.

מנגד, מכבי ראשון לציון סיימה את השתתפותה בגביע, למרות ניצחון 30:32 של האלופה הישראלית על קראס וולנדאם ההולנדית בגביע האיגוד האירופי, בעקבות ההפסד 30:26 במשחק הראשון בהולנד.

פתיחת ההתמודדות היתה של הראשל"צים, שמיהרו לעלות ליתרון 6:9 וסיימו את המחצית הראשונה ביתߨון 14:16 שביר. 3 דקות בתוך המחצית השניה, הגיעו חניכיו של גלעד מאור ליעד השערים (5), שמעביר אותם לשלב הבא, כשהוליכו 15:20, אך ההולנדים צימקו ל- 22:20. 

בהמשך הצליחה האלופה הישראלית להתקרב שוב, כשעלתה ליתרון 24:28, אבל היריבה צימקה שוב ובסיום, כאמור, 30:32 למכבי ראשל"צ, מה שנועל עבורה את המפעל האירופי.

המאמן גלעד מאור אמר בסיום: "סימנו לעצמנו למטרה להעפיל לסיבוב השלישי, ולא עמדנו בה. אפשר להגיד שזה כישלון. להולנדים יש קבוצה טובה, הם עלו בזכות ומגۙע להם כל הכבוד. השחקנים שלי שיחקו כמו גברים ואני גאה בהם. עכשיו נלך ללחם ולחמאה שלנו- הליגה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק