יממה למשחק: פרננדס חזר לשדר

מאמן נבחרת ישראל ממשיך לעשות ככל העולה על רוחו, יממה לפני המשחק, הוא חזר לשדר ברדיו הקרפתי ולכתוב בבלוג, זאת אחרי הפסקה של יומיים. אגב, מחר, כך הוא הודיע, הוא לא ישדר...

יום שני 11 אוקטובר 2010
דורון ברגר
 רבים העלו בשבועות האחרונים ביקורות על כך שמאמן הנבחרת, לואיס, פרננדס, ממשיך לכתוב בלוגים ולשדר בתחנת הרדיו RMC למרות היותו מאמן נבחרת ישראל. ככל הנראה, פרננדס, לא ממש לקח  את מהביקורת לתשומת ליבו, זאת למרות שלרېשונה זה חודשים, לא העלה עד הבוקר בלוג במשך יותר מיומיים.

הערב, 26 שעות לפני המשחק מול יוון, חזר פרננדס לכתוב ולשדר בתחנת הרדיו. פרננדס העלה שני פוסטים בבלוג, והתייחס, באופן חריג,  בעיקר לנבחרת ישראל. הוא חזר וציין כי הוא לא מתכוון להתפטרȮ

בתוכנית הרדיו ששודרה בערב, דיבר פרננדס רבות על נבחרת ישראל וטען בין השאר כי ישראל סובלת ממכת פציעות.

אגב, לכל המודאגים, פרננדס הבהיר כי מחר, יום המשחק עם יוון, הוא לא יוכל לשדר ומי שיחליף אותו יהיה אריק דה מרקו. ביום רביעי יחזור המאמן לשדר ברדיו.

בבוקר זה נראה אחרת

כאמור, הבוקר חשבנו שהמאמן למד לקח. פרננדס נהג להעלות מספר בלוגים ביום, בכל התקופה בה אימן את נבחרת ישראל. הוא המשיך לכתוב טורים ותגובות , גם בתקופות העמוסות ביותר של הנבחרת, כ۞ו בימים בהם ערכה הנבחרת את משחקיה מול מלטה ובחוץ מול גאורגיה.

לעיתים נדירות העביר פרננדס יתר מיממה ללא כתיבת בלוג, כמו ביום ראשון שעבר, היום בו יצא לישראל.

אלא שמאז יום שישי בערב ועד הבוקר ,לא כתב מאמן הנבחר בלוגים. הבלוג האۗרון שלו נוגע לתמיכה של יוסי בניון ברמת המקצעונות של פרננדס. בלוג שזכה לעשרות תגובות מצד גולשים צרפתיים שהביא זעמם על הישראלים, שמעיזים לבוא בטענות למאמן. לפחות בימים שבת וראשון, הסתפק מאמן בעבודה בנבחרת ישראל בלבד.

אנשי הצוות מקצועי של הנבחרתȠמספרים כי ביממה האחרונה, איבד פרננדס מעט משמחת החיים שלו, כמובן עקב ההפסד הביתי לקרואטיה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק