סנטוס: לישראל יש בלמים טובים

מאמן נבחרת יוון, פרננדו סנטוס ערך מסיבת עיתונאים לפני המשחק מול ישראל ביהם שלישי ולמרות שבן חיים לא ישחק וקינן היה חלש מול קרואטיה, סנטוס משוכנע: "לישראל יש הגנה מצויינת. הם גם טובים במתפרצות"

יום שני 11 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
פרננדו סנטוס, מאמן נבחרת יוון, קיים את מסיבת העיתונאים הרשמית לקרߐת המשחק מול ישראל ביום שלישי בערב, במסגרת מוקדמות יורו 2012. 

בסיומה של מסיבת העיתונאים, ניתן לומר בהחלט כי מדובר בלוחם פסיכולוגי לא קטן. סנטוס התייחס לישראל כאילו מדובר באחת היריבות החזקות באירופה.

סנטוס אמר לאנשי התקשורת: "לישראל יש הגנה טובה. יש לה שני בלמים איכותיים ויש לה שלושה עד ארבעה שחקנים שתוקפים, כולם למעשה חלוצים. לכן אני מעריך שהכדורים יילכו ישירות מההגנה לחלוצים ואנחנו נצטרך להיות מרוכזים מאוד".

סנטוס העריך: "המטרה של ישראל במשחק תהיה̠לא לספוג. זה מזכיר מאוד את המשחק שלה מול לטביה, אני מקווה שכמו שניצחנו את הלטבים, ננצח גם את הישראלים. ביום שישי מול לטביה שיחקנו טוב. היינו מאורגנים וזה מה שהוביל אותנו לניצחון"

על פציעתו של טורוסידיס, אמר המאמן: "אנחנו קבוצה שבכל משחק כמעט חסר שחקן או שניים. כל השחקנים יודעים מה תפקידם בכל משחק והכי חשוב שנישאר מאורגנים".

סנטוס, התייחס למעמדו של לואיס פרננדס בישראל: "ברור שהוא בלחץ וברור שיתקפו אותו אחרי תוצאה לא טובה. זה יכול לעבוד לטובתנו אבל Ȼגם לרעתנו כי שחקני ישראל יצטרכו להוכיח מה הם שווים. המאמן תמיד אשם במה שקורה, אבל צריך לזכור שישראל הגיעה ללא מעט הזדמנויות מול קרואטיה, מאחר שזו נבחרת טובה במתפרצות". 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק