3 המלצות WINNER ליום ראשון

גרמניה, צרפת וברזיל במוקד המלצות ה-WINNER היומיות של יום ראשון, גדוש המשחקים. הכנסו וצפו בהמלצות

יום ראשון 17 אוקטובר 2010
מערכת TELESPORT

 הופנהיים - בורוסיה מנשߠגלאדבך - 1 (יחס 1.40)

הופנהיים נחלשה בתקופה האחרונה וזה כבר ארבעה מחזורים שהיא לא משיגה ניצחון. היא מפסידה פעמיים ומסיימת בשתי תוצאות תיקו במהלך ארבעת המחזורים האחרונים. גלאדבך מהצד השני במקום ה-15 בטבלה עם יכולת פושרת מאוד. היא מסיימת בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה מול וולפסבורג ומול שאלקה, זאת אחרי שהיא מפסידה בשלושה משחקים ברצף מתוכם 7-0 בשטוטגרט ו-4:0 בבית מול גלאדבך. 

הופנהיים תחסר למשחק היום את סימוניץ', שחקן חשוב מאוד. גלאדבך מהצד השני תחסר את מאטמורי, יאורס, יאצ'ߧה, דורדה, דאנטה כשגם בראוורס מושעה. הופנהיים לא נראית טוב בתקופה האחרונה כפי שאמרתי, אבל אני מהמר על ניצחון שלה היום על גלאדבך, שמשחקת חלש כמעט כמוה. יתרון ביתי בלבד.

פלומינזה - בוטאפוגו - 1 

פלומינזה רודפת אחרי קרוייזרו במאבק על האליפות כשהיא מפסידה בשני המחזורים האחרונים לסאנטוס ולקרוזייזרו. היא תארח היום את בוטאפוגו שלא ניצחה בשמונת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מסיימת בתיקו בשבעת המשחקים האחרונים. בסיבוב הקודם נפרדו הקבוצות בתיקו 1-1 ומפתיחת העונה משיגה פלומינזה ӑבית תשעה ניצחונות ושני הפסדים. בוטאפוגו בחוץ משיגה חמישה ניצחונות וחמישה הפסדים כשהיא במקום השישי בטבלה. הגיע הזמן שבוטאפוגו תפסיד לפלומינזה שפשוט אסור לה להפסיד להפסיד שוב נקודות.

ליון - ליל - X (יחס 2.90)

אחרי שמונה מחזוۨים, ליון במקום ה-17 בטבלה.. מי היה מאמין. הקבוצה פתחה חלש מאוד את הליגה ולמשחק היום היא מגיעה אחרי ניצחון על נאנסי 3-2 במחזור האחרון, זאת אחרי שניצחה את הפועל ת'א בליגת האלופות. ליל שתשחק מולה היום מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מנצחת את מונפלייה במחזור Ӕליגה האחרון, זאת אחרי תוצאות תיקו מול גנט בליגה האירופית ותיקו מול טולוז במחזור הקודם. ליל ניצחה את ליון בשלושה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים כשהיא מנצחת רק פעמיים מתוך 13 משחקים בליון. משחק שקול מאוד צפוי להיות כאן. ליל טרם הפסידה העונה, היא̠משיגה שלושה ניצחונות וחמש תוצאות תיקו. ליון תתקשה כאן מולה ולדעתי גם המשחק הזה לא יוכרע.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק