עירוני ג'ת עותרת לבגצ נגד ההתאחדות

טוענת לאפליה מול קבוצות יהודיות, בכך שלא מרשים לה לארח בביתה בגלל ליקויי תאורה. רסלן מחג'נה, פרקליט הקבוצה: "צריך להכיר בנו כקבוצה לגיטימית בליגה הלאומית"

יום רביעי 13 אוקטובר 2010
שלמה חסיד
 עירוני ג'ת אל אהלי, העולה החדשה לליגה הלאומית, תגיש בימים הקרובים עתירה לבג"צ נגד ההתאחדות לכדורגל, האסורת עליה לארח את משחקי הבית שלה באצטדיונה המקומי בגלל ליקויי תאורה. הקבוצה מהעיר אום אל פאחם טוענת לאפליה מול קӑוצות יהודיות, הסובלות מבעיה דומה.

עו"ד רסלן מחג'נה, פרקליט הקבוצה, אמר היום ל-TELESPORT: "ניסינו להילחם בהחלטה הזאת, אבל זה לא הועיל. כנראה שאין מנוס מפניה לבג"צ כי יש כאן אפליה לרעה של המגזר. לא יכול להיות שעיӨוני רמת השרון מארחת בבית שלה עם אותה בעיה וכך גם אשקלון, בעוד שאנחנו נאלצים לארח בעילוט, 40 קילומטר מאום אל פאחם, דבר שמונע מאלפי האוהדים שלנו לבוא ולראות אותנו וגם גורם לקבוצה נזק כספי של מיליון שקל בשנה".

מחג'נה טוען כי רמת השרון ەאשקלון מארחות בביתן, כאשר הסייג היחיד שהוטל עליהן הוא שהן יארחו את המשחקים בשעות היום ומוסיף וכי אותה מדיניות יש לנקוט גם כלפי קבוצתו.  

בקבוצה טוענים כי גם הבקרה התקציבית של ההתאחדות הקשתה מולם עמדות בקיץ האחרון ודרשה מהם הרבה יותר ממה שדורשים מקבוצות יהודיות. "צריך להכיר בנו כקבוצה לגיטימית בליגה הלאומית, עלינו ליגה בצורה ספורטיבית", אומר מחג'נה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק